Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Esenes motoršovā Brabus prezentēs pasaulē pirmo tūnēto Tesla Roadster elektro automobili. Uzlabojumu pakotnē iekļauti vizuāli uzlabojumi, savukārt jaudas uzlabojumi pagaidām vēl ir izstrādes stadijā.

Space Sound-Generator citādi kluso Tesla Roadster dzinēju, vismaz skaņas ziņā, var pārvērst par V8 vai sacīkšu agregātu. Pieejamas arī divas futūristiskas dzinēja skaņas – Beam un Warp.

Vizuāli visvairāk izceļas jaunie vieglmetāla diski – priekšā uzstādīti 7×18 collu ar 215/35 izmēra riepām, bet aizmugurē 8,5×19 collu ar 255/30. Priekšas skats uzlabots ar jaunu priekšējo buferi, oglekļa šķiedras uzliku, radiatora režģī integrētām diožu dienas gaitas lukturiem un lukturu uzlikām.

Sānu skatā izceļas zilgani-violetas krāsas neons un gaisa atveres, savukārt aizmugure papildināta ar oglekļa šķiedras antispārnu un difuzoru, kā arī lukturu uzlikām.

Salons izgreznots ar apgaismotām iekāpšanas līstēm un ādas apdari, kas izšūta ar baltiem diegiem. Tesla uzlabojumu pakotni iekļaus savā piedāvājumā, un to būs iespējams iegādāties pie Tesla dīleriem visā pasaulē. Cenas gan vēl nav izziņotas.

Izsaki savu viedokli