Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja patentu cīņas visbiežāk noris starp viedtālruņu ražotājiem, tad tagad jauns tiesas process uzsākts starp diviem austiņu un skaņas risinājumu ražotājiem – Bose Corporation un Beats Electronics.

Bose ir iesūdzējis tiesā kompāniju Beats (jau drīzumā oficiāli nonāks Apple īpašumā) par patentu pārkāpumiem, kas attiecas uz skaņu izolējošām austiņām. Kompānijas pārstāvji norāda, ka Beats šādi ignorē kompānijas tiesības uz sasniegumiem, kas panākti nepilnu 50 gadu laikā, apvienojot zinātnieku un inženieru darbu.

Bose pārstāvji turpina, apgalvojot ka runa ir par 22 pārkāptiem patentiem un 14 patentu pieteikumiem. Patenti pārkāpti Beats izstrādātajā Studio sērijas (arī Studio Wireless Bluetooth) ierīcēs.

Bose grasās piedzīt ienākumus, ko Beats guvis no attiecīgo ierīču pārdošanas, un tiesas procesu radītos izdevumus.

Nobeigumā Bose arī atgādina par kompānijas vēsturi un tā pirmsākumiem 1978. gadā, kad to dibināja inženieris Dr. Amar Bose. Austiņu ražošanas process sākas, kad jau pieminētais kompānijas dibinātājs kļuva neapmierināts ar lidmašīnās sastopamajām austiņām, vēloties būtiski uzlabot to skaņas izolāciju.

bose-headphone

Saistītās tēmas: beatstiesas prāvas

Izsaki savu viedokli