Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tā kā strauji tuvojas gada beigas, un šis gads tehnoloģiju pasaulē ir bijis ļoti produktīvs, tehnikas portāla BOOT.Lv redakcija nolēma sastādīt, mūsuprāt, 2008. gada seksīgāko gadžetu TOP 10. Topā iekļāvām dažādu klašu un tipu produktus: sākot ar mobilo tālruni un beidzot ar LCD televizoru.

2008. gada seksīgāko gadžetu TOP 10 (nenoteiktā secībā)

Apple iPod Nano multimediju atskaņotājs

Kopš 2001. gada 23. oktobrī savu debiju piedzīvoja pirmais Apple iPod mūzikas atskaņotājs, visā pasaulē ir pārdoti jau vairāk kā 150 miljoni iPod atskaņotāju (pēc 2007. gada septembra datiem), un iPod ir guvuši tādu popularitāti, ka ārvalstīs vārds “iPod” tiek lietots, lai apzīmētu visus MP3 atskaņotājus. iPod atskaņotājam ir atradusies vieta arī BOOT.Lv gada seksīgāko gadžetu TOP10, kurā ir iekļuvis nesen prezentētais Apple iPod Nano 4. paaudzes modelis. Šis ovālās formas atskaņotājs ir kompakts, izskatīgs, apveltīts ar lielu ekrānu un piedevām tas ir pieejams 9 dažādās krāsās.

Sony Ericsson Xperia X1 viedtālrunis

Testā esam iekļāvuši arī kompānijas Sony Ericsson pirmo viedtālruni, kurā ir uzstādīta Microsoft Windows Mobile operētājsistēma. Izskatīgais Xperia X1 tagad ir kļuvis par ražotāja flagmani, un ārvalstīs šis uzņēmējiem paredzētais viedtālrunis ir tik iecienīts, ka ne visi, kuri vēlas šo sakaru līdzekli iegūt savā īpašumā, to var uzreiz iegādāties, jo rindas pēc šī aptuveni 500 Ls vērtā telefona ir ļoti garas. Starp citu, drīzumā mūsu portālā būs atrodams arī šī tālruņa video apskats…

Pioneer PDP-LX6090 KURO plazmas TV

Kompānijas Pioneer televizori allaž ir izcēlušies ar ļoti augstu kvalitāti, un arī PDP-LX6090 KURO 60 collu plazmas televizors nav izņēmums. Šim televizoram ir ļoti izsmalcināts dizains, un tas ir ļoti plāns (tā biezums ir 93 milimetri). KURO tulkojumā no japāņu valodas nozīmē melns, un šī krāsa arī dominē produkta noformējumā. Tāpat Pioneer KURO plazmas televizori izceļas ar ļoti labu kontrastu, gaišumu un košām krāsām.

Apple MacBook Air klēpjdators

Kompānija Apple vienmēr ir spējusi pārsteigt patērētājus ar ļoti oriģināliem produktiem. Arī MacBook Air var dēvēt par revolucionāru produktu, jo šis klēpjdators debijas brīdī (janvāra vidū) kļuva par pasaulē plānāko klēpjdatoru – tā biezums ir robežās no 0.4 līdz 1.9 centimetriem, kas klēpjdatoram ir vērā ņemams sasniegums. Arī svars šim datoram ir ļoti mazs – vien 1,36 kilogrami. Tajā pašā laikā MacBook Air piedāvā pietiekamu jaudu pat salīdzinoši resursietilpīgu uzdevumu veikšanai.

Hewlett Packard 2133 Mini-Note PC klēpjdators

Pēdējā gada laikā strauji populāri ir kļuvuši tā sauktie netbook klases klēpjdatori – ļoti kompakti un lēti piezīmjdatori. Šo kustību aizsāka Asus Eee PC portatīvais dators, taču drīzumā konkurenti spēja piedāvāt jau daudz izskatīgākus un ērtākus netbook datorus. BOOT.Lv seksīgāko gadžetu TOP 10 ir iekļuvuši pavisam divi šīs klases produkti no kuriem pirmais ir Hewlett Packard 2133 Mini-Note PC klēpjdators, kas, mūsuprāt, izceļas ar īpaši stilīgu dizainu. Tas ir aprīkots ar 8,9 collu lielu ekrānu un sver nieka 1,27 kilogramus. Ja vēlaties ikdienā ņemt līdzi klēpjdatoru un izskatīties stilīgi, tad šis dators ir ļoti laba izvēle.

Creative Zen X-Fi multimediju atskaņotājs

Lai gan Apple iPod pēdējos gados ir bijuši pasaulē populārākie multimediju atskaņotāji, kompānija Creative ir gandrīz vienīgais ražotājs, kas ir spējis tiem izrādīt nopietnu pretestību. Daudzi Creative Zen atskaņotāji var lepoties ar labu dizainu, taču kā atbilstošāko kandidatūru BOOT.Lv seksīgāko gadžetu TOP 10 mēs atzinām Creative Zen X-Fi multimediju atskaņotāju. Šim atskaņotājam ir liels un kvalitatīvs ekrāns, kā arī ļoti stilīgas vadības pogas. Tāpat patīkami, ka Zen X-Fi dizainā nav lieku detaļu – ierīces dizains ir neuzkrītošs, taču stilīgs.

Logitech VX Nano bezvadu pele

Ja runa ir par datortehnikas aksesuāriem, tad lielākajai daļai lietotāju uzreiz prātā nāk kompānija Logitech, kas kontrolē lielu datoru perifērijas ierīču tirgus daļu. Ļoti stilīgs klēpjdatoru lietotāju aksesuārs, mūsuprāt, ir Logitech VX Nano bezvadu pele, kas ne tikai izskatās ļoti labi, bet ir arī aprīkota ar pasaulē mazāko bezvadu uztvērēju. VX Nano dizains ir ļoti izsmalcināts, un šo peli ir ļoti ērti lietot.

Canon IXUS 80 IS digitālā fotokamera

Fotogrāfēšana kopš digitālo fotoaparātu ienākšanas tirgū ir kļuvusi par vienu no izplatītākajiem hobijiem. Ja jūs vēlaties iegūt pēc iespējas kvalitatīvākus fotoattēlus, tad, protams, būtu ieteicams iegādāties spoguļkameru, tomēr reti kurš vēlas ikdienā visur ņemt līdzi izmēros lielās spoguļkameras, tādēļ ļoti populāras ir kļuvušas kompānijas Canon IXUS sērijas kompaktās fotokameras, kurām ir ļoti izsmalcināts dizains. Piedevām tās ir tik mazas, ka šiem fotoaparātiem vieta noteikti atradīsies arī dāmu rokassomiņā. Uz vietu topā pretendēja vairāki IXUS sērijas fotoaparāti, bet IXUS 80 IS ir pieejams par ļoti draudzīgu cenu, tādēļ izvēlējāmies tieši šo modeli.

Logitech Harmony One universālā tālvadības pults

Tie mūsu apmeklētāji, kuriem mājās ir daudz elektronisko ierīču (televizors, mājas kinozāle, radio utt.), noteikti ir saskārušies ar situāciju, kad uz galda stāv, piemēram, 3 tālvadības pultis, kuras piedevām ļoti reti izskatās patiešām labi. Šo situāciju palīdzēs atrisināt Logitech Harmony One universālā tālvadības pults, kas ne tikai aizvietos vairākas citas pultis, bet arī lieliski izskatīsies. Pults dizains ir veidots, ņemot vērā apjomīgas lietotāju aptaujas rezultātus, un iznākums, kā redzam ir izdevies lielisks – pults izskatās stilīgu, un tā ir ērti lietojama. Patīkami, ka bez fiziskām vadības pogām šai pultij ir arī skārienjutīgais ekrāns.

Acer Aspire One klēpjdators

Kā jau redzējāt, BOOT.Lv seksīgāko gadžetu TOP 10 iekļuva Hewlett Packard 2133 Mini-Note PC ultra portatīvais klēpjdators, taču tas nebija vienīgais netbook produktu klases pārstāvis šajā topā. Mūsuprāt, arī Acer Aspire One mini klēpjdators, kas izskatās ļoti stilīgi un ir lētāks par 200 Ls, ir pelnījis vietu šajā topā. Tāpat kā Hewlett Packard datoram arī Acer Aspire One ir 8,9 collu liels ekrāns, taču tā svars ir vēl mazāks – šis parocīgais dators sver aptuveni kilogramu, tādēļ to ir ērti ielikt somiņā un ikdienā ņemt līdzi uz darbu, universitāti un visur citur.

Rezumē

Gaume, protams, ir lieta, kas katram cilvēkam atšķiras, taču, mūsuprāt, visi augstāk minētie gadžeti izskatās patiešām labi. Savas kandidatūras seksīgāko gadžetu topam, kā arī domas par mūsu izvirzītajiem produktiem droši variet ieteikt šī raksta komentāros

Izsaki savu viedokli