Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BOOT.Lv redakcijas pārstāvjiem bija tas gods piedalīties interesantāko Logitech produktu prezentācijā, kura norisinājās šorīt Hotel Bergs viesnīcā. Pirmkārt, jau vēlamies pieminēt to, ka kompānijai jau gandrīz nedēļu ir savs pārstāvis Latvijā. Kā vienu no savas darbības prioritātēm Logitech uzsvēra to, ka visi kompānijas produkti tiek veidoti maksimāli komfortabli.


Illuminated Keyboard

Logitech apgaismotā tastatūra rakstīšanu padara ērtāku — pat tumsā. Lai uzlabotu esošo pretgaismas tehnoloģiju, uzņēmums Logitech apvienoja mikrolēcu atstarotājus, daudzslāņu krāsojumu un lāzera gravējumu — izveidojot pretgaismu, kas ir spilgtāka, asāka un ļauj vieglāk saskatīt taustiņa uzrakstu. Vienalga, vai rakstāt e-pastu, tērzējat ar draugu — pielāgojamā pretgaisma nodrošina pietiekamu gaismas apjomu. , turklāt klaviatūras biezums ir tikai 9.3 milimetri.


Illuminated Keyboard

Logitech V550 Nano bezvadu pele ir īpaši paredzēta klēpjdatoru lietotājiem, jo šo ierīci, izmantojot komplektā iekļauto stiprinājumu iespējams piestiprināt klēpjdatoram. Šāds risinājums ir ļoti ērts cilvēkiem, kuri ar savu klēpjdatoru bieži atrodas kustībā.


Logitech V550 Nano

Tāpat arī tika stāstīts par Squeezebox Boom mūzikas straumēšanas sistēmu, kas ir aprīkota ar iebūvētu pastiprinātāju, kā arī augstas veiktspējas skaļruņiem. Turklāt, šī ierīce nav obligāti jāpieslēdz datoram, ar to ir iespējams klausīties arī interneta radio.


Squeezebox Boom —
daudzfunkciju tīkla mūzikas atskaņotājs

Nav arī aizmirsts par Apple datoru lietotājiem. Logitech piedāvā pirmo ar Mac datoriem saderīgo tīmekļkameru, kura ir aprīkota ar automātiskās fokusēšanās funkciju, kā arī ar Carl Zeiss lēcām – Logitech QuickCam Vision Pro.


Logitech QuickCam Vision Pro

Izsaki savu viedokli