Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv turpina jums piedāvāt nesen aizsākto praktisko padomu sēriju, kurā mēs aplūkosim noderīgākos populārā Greasemonkey papildinājuma skriptus. Šodien piedāvājam padoma ceturto daļu. Greasemonkey – Kā jau rakstījām padoma ievaddaļā, turpmāk mēs aplūkosim Firefox papildinājumam Greasemonkey, un tā skriptiem. Greasemonkey doma īsumā ir ļaut lietotājam ar dažādu JavaScript komandu palīdzību pielāgot veidu kādā tiek attēlota interneta lapa. Šī papildinājuma sekmīgai funkcionēšanai ir nepieciešami arī lietotāju skripti, kurus var atrast interneta lapā userscripts.org, rakstīt skriptus pats vai arī lietot turpinājumā aprakstītos papildinājumus.

Google Enhanced BLACK – Nav noslēpums, ka, ilgstoši skatoties uz gaišu fonu, acīm tiek radīta ļoti liela slodze. Šis skripts Google meklētāja lapas fonu padara melnu, bet burtus – gaišus. Tātad, attēlojot invertās krāsas, tiek saudzētas lietotāja acis. Tāpat šis skripts bloķē reklāmas un paplašina rezultātu aili, uzlabojot lasāmību.

Facebook Purity – Tie BOOT.Lv lasītāji, kuri ikdienā lieto Facebook.com sociālo tīklu, noteikti zina, ka tajā ļoti bieži pašu draugu ievietotā informācija paliek Facebook aplikāciju, aptauju utt. ģenerētās informācijas ēnā. Šis skripts filtrē programmu ievietotos ziņojumus un neattēlo tos. Vajadzības gadījumā gan lietotājam tiek piedāvāta iespēja arī šos ziņojumus aplūkot.

Facebook colour changer – Vēl viens skripts Facebook lietotājiem. Šis skripts gan nebloķē programmu ģenerētos ziņojumus, bet gluži vienkārši ļauj izvēlēties kādā krāsā jūs vēlaties, lai tiktu attēlots Facebook.com fons.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Izsaki savu viedokli