Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv turpina jums piedāvāt nesen aizsākto praktisko padomu sēriju, kurā mēs aplūkosim noderīgākos populārā Greasemonkey papildinājuma skriptus. Šodien piedāvājam padoma 3. daļu. Greasemonkey – Kā jau rakstījām padoma ievaddaļā, turpmāk mēs aplūkosim Firefox papildinājumam Greasemonkey, un tā skriptiem. Greasemonkey doma īsumā ir ļaut lietotājam ar dažādu JavaScript komandu palīdzību pielāgot veidu kādā tiek attēlota interneta lapa. Šī papildinājuma sekmīgai funkcionēšanai ir nepieciešami arī lietotāju skripti, kurus var atrast interneta lapā userscripts.org, rakstīt skriptus pats vai arī lietot turpinājumā aprakstītos papildinājumus.

Download YouTube Videos as MP4 – Šajā gadījumā skripta funkcionalitāti lieliski raksturo tā nosaukums. Šis skripts piedāvā iespēju jebkuru YouTube video ērti lejupielādēt MP4 formātā.

Apple Trailer Download – Daudzi no jums, iespējams, jau zina, ka kompānijas Apple mājaslapā lietotājiem tiek piedāvāta iespēja augstā izšķirtspējā vērot jaunāko filmu treilerus. Šis skripts ļauj šos video arī lejupielādēt lietotāja datorā.

IMDB Pirated Version – Skripts tiem IMDB.com lietotājiem, kuri vēlas ērti atrast kādas filmas treileri, subtitrus vai pat torrentu. IMDB Pirated Version šīs filmu datubāzes lapai piešķir papildus funkcionalitāti, kas ļauj ērti atrast iepriekš nosauktos labumus.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Izsaki savu viedokli