Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Latvijas hokeja izlase vakar vakarā Šveicē notiekošajā pasaules čempionātā izcīnīja vēsturisku uzvaru pār Zviedrijas valstsvienību, taču BOOT.Lv tikmēr turpina vakar aizsākto praktisko padomu sēriju, kurā mēs aplūkosim noderīgākos populārā Greasemonkey papildinājuma skriptus. Greasemonkey – Kā jau rakstījām padoma ievaddaļā, turpmāk mēs aplūkosim Firefox papildinājumam Greasemonkey, un tā skriptiem. Greasemonkey doma īsumā ir ļaut lietotājam ar dažādu JavaScript komandu palīdzību pielāgot veidu kādā tiek attēlota interneta lapa. Šī papildinājuma sekmīgai funkcionēšanai ir nepieciešami arī lietotāju skripti, kurus var atrast interneta lapā userscripts.org, rakstīt skriptus pats vai arī lietot turpinājumā aprakstītos papildinājumus.

GoogleMonkeyR – GoogleMonkeyR skripts ļauj lietotājiem pielāgot Google meklētāju ērtākai lietošanai. Piemēram, šis skripts ļauj noņemt Google sponsorētās hipersaites, automātiski ielādēt vairāk meklēšanas rezultātu, atbrīvoties no tīmekļa meklēšanas dialogiem, atvērt hipersaites jaunā cilnī, lietot GooglePreview utt.

Videoembed – Videoembed skripts pēc hipersaitēm uz tādām vietnēm kā: metacafe, google video, yahoo, photobucket, youtube, myspace u.c. video servisiem, automātiski ievieto video embed kodu, kas nozīmē, ka šos video ir iespējams aplūkot tajā pašā interneta lapā.


YouTube HQ + 720p Ultimate
– Skripts, kas automātiski atskaņo visus YouTube video augstā kvalitātē (HQ) vai 720p izšķirtspējā. Papildus šis skripts ļauj deaktivizēt automātisku videoklipu atskaņošanu.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Izsaki savu viedokli