Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Iepriekš BOOT.Lv piedāvāja iespēju kopumā aplūkot 75 interesantus un noderīgus Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumus. Šodien mēs sākam jaunu apskatu sēriju, kurā mēs aplūkosim noderīgākos populārā Greasemonkey papildinājuma skriptus. Greasemonkey – Kā jau rakstījām padoma ievaddaļā, turpmāk mēs aplūkosim Firefox papildinājumam Greasemonkey, un tā skriptiem. Greasemonkey doma īsumā ir ļaut lietotājam ar dažādu JavaScript komandu palīdzību pielāgot veidu kādā tiek attēlota interneta lapa. Šī papildinājuma sekmīgai funkcionēšanai ir nepieciešami arī lietotāju skripti, kurus var atrast interneta lapā userscripts.org, rakstīt skriptus pats vai arī lietot turpinājumā aprakstītos papildinājumus.

Draugiem.lv – No Say – Gresemonkey skripts tiem lietotājiem, kuriem nepatīk oranžā portāla draugiem.lv jaunā sadaļa “Runā”. Šis skripts ļauj aizmirst par minētās sadaļas eksistenci.

YousableTubeFix – Skripts, kas ievērojami atvieglo populārā YouTube video servisa lietošanu. Tas ļauj ērti lejupielādēt video, mainīt atskaņotāja izmērus, atslēdz reklāmas, ļauj izvēlēties video formātu, attēlo līdz 500 komentāriem vienā lapā, atslēdz video automātisko atskaņošanu, apiet YouTube vecuma apstiprināšanas lapu utt.

Userscripts Updater – Šis skripts ļauj automatizēt visu datorā uzstādīto Greasemonkey skriptu programmatūras versijas atjaunināšanu.

Google Account Multi-Login – Papildinājums tiem populārā Google e-pasta servisa lietotājiem, kuriem GMail ir vairāki lietotāja konti. Šis skripts ļauj sign out vietā ielogoties cita lietotāja kontā un pēc tam izvēlēties, kuru no kontiem attēlot.

NoDelay – Jums noteikti kādreiz ir nācies sastapties ar logu, kas tādos failu glabāšanas servisos kā rapidshare.com, megaupload.com u.c. liek gaidīt līdz brīdim, kad varēs uzsākt faila lejupielādi, tādējādi spiežot cilvēkam izvēlēties maksas kontu. Šis Greasemonkey skripts laika atskaites lapas apiet, piedāvājot uzreiz lejupielādēt konkrēto failu.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Izsaki savu viedokli