Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma devīto daļu. Mouseless Browsing – Ja jums nepatīk izmantot peli sērfošanai internetā vai jūs gluži vienkārši kādu apstākļu dēļ nevarat lietot datorpeli, tad jums noteikti noderēs Mouseless Browsing papildinājums, kas katrai hipersaitei, teksta laukam u.c. objektiem piešķir unikālu identifikācijas numuru, tādējādi sērfot internetā ar šī papildinājuma palīdzību var arī bez datorpeles.

GoogleTube – Šis papildinājums Google rezultātiem, kuru galamērķis ir YouTube interneta portāls, pievieno YouTube ikonu. Ar peli uzklikšķinot uz šīs ikonas, jums tiek pavērta iespēja izvēlēto YouTube video aplūkot jau Google rezultātu lapā, tādējādi vairs nebūs nepieciešams apmeklēt pašu YouTube lapu.

AutoPager – Ja jums ir apnicis Google meklētājā visu laiku spiest hipersaiti, kas atver nākamo rezultātu lapu, tad jums, iespējams, patiks Firefox AutoPager papildinājums – tas automātiski ielādē nākamo lapu, tiklīdz lietotājs ir nonācis līdz aktīvās lapas apakšdaļai. Šis papildinājums strādā daudzās populārās tīmekļvietnēs.

FireGestures – Papildinājums, kas ļauj dažādām peles kustību kombinācijām (žestiem) piesķirt kādu pārlūkprogrammas funkciju. Piemēram, jūs varat iestatīt, lai, ar nospiestu peli pabraucot uz leju un labo sānu pārlūkprogramma atkārtoti ielādē lapu, izpilda Forward funkciju utt.

Update Notifier – Ja jūs savā datorā esat uzstādījis daudzus Firefox papildinājumus, tad jums nenoliedzami noderēs Update Notifier – tas ir papildinājums, kas lietotājam dod ziņu gadījumā, ja kādam no viņa Firefox pārlūkprogrammā uzstādītajiem papildinājumiem ir iznākusi jaunāka versija.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (8. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli