Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma astoto daļu. FireFTP – Ja jums bieži ir vajadzība augšupielādēt failus uz FTP servera, un jūs to vēlaties darīt no Firefox interneta pārlūkprogrammas, nevis, piemēram, FileZilla FTP klientprogrammas, tad FireFTP papildinājums ir paredzēts tieši jums – tas ir drošs un ērti lietojams bezmaksas FTP klients, kas ir integrēts pašā Firefox pārlūkprogrammā.

ReloadEvery – Jums noteikti ir gadījies tā, ka kādu iemeslu dēļ jums ik pēc dažām sekundēm vai minūtēm ir bijusi nepieciešamība drudžaini refreshot (atkārtoti ielādēt) kādu interneta lapu. Šis papildinājums ļauj refresh procesu automatizēt, izvēloties noteiktu laika periodu pēc kura veikt atkārtotu ielādi. Piemēram, jūs varat izvēlēties, lai lapa tiktu atkārtoti ielādēta ik pēc 5 vai 10 sekundēm vai 5 minūtēm utt.

Flashblock – Firefox papildinājums, kas ļauj jums nobloķēt lapā publicētās Flash animācijas, kas reizēm mēdz būt ļoti uzmācīgas un kaitinošas. Tātad, ja jums nepatīk Flash reklāmas, kas mēdz izlekt dažādās interneta lapās, jums noteikti noderēs Flashblock. Pie kam šis papildinājums ļauj vajadzības gadījumā jebkuru Flash animāciju tomēr atskaņot, uzklikšķinot uz tās.

Open IT Online – Ja jums ir gadījušās situācijas, kad steidzami ir jāatver kāds ofisa dokuments vai jāapstrādā kāda bilde, bet datorā nav uzstādīta attiecīgā programmatūra, tad jums lieti noderēs šis papildinājums – tas ļauj lasīt dokumentus un apstrādāt bildes tiešsaistē, izmantojot tādus tiešsaistes servisus kā: Google Docs, Google Apps, Zoho, ThinkFree un Vuzit dokumentu apstrādei un aplūkošanai, kā arī Snipshot, Bilder Editieren, Picnik un Pixlr bilžu apstrādei.

Firesizer – Papildinājums, kas var izrādīties ļoti noderīgs interneta lapu izstrādātājiem. Šis papildinājums ļauj ērti un galvenais ātri mainīt Firefox loga izšķirtspēju, tādējādi ļaujot ātri notestēt to, kā lapa izskatās dažādās izšķirtspējās.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli