Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma septīto daļu. Capture Fox – Papildinājums, kas lieti noderēs tiem lietotājiem, kuri vēlas veidot dažādas video pamācības, kuru sekmīgai ilustrācijai ir nepieciešama datora ekrānā notiekošo darbību ierakstīšana video. Capture Fox ļauj jums ērti ierakstīt jūsu ekrānā veiktās darbības un audio celiņu.

ImageTweak – Tie, kuri ikdienā bieži ar Firefox pārlūkprogrammu atver liela izmēra fotoattēlus, zinās, ka šī interneta pārlūkprogramma pēc noklusējuma ļauj attēlus aplūkot divos veidos: pilnā izmērā vai samazinātus (tik daudz, lai tie ietilptu Firefox logā). Šis papildinājums piedāvā iespēju Firefox pālūkprogrammā daudz ērtāk aplūkot bildes, ļaujot tās pietuvināt ar zoom funkciju, kā arī attēlo tās uz neitrālāka fona.

Xoopit for Gmail – Firefox papildinājums, kas var izrādīties ļoti noderīgs Gmail e-pasta servisa lietotājiem. Xoopit for Gmail būtiski atvieglo darbu, integrējot Gmail e-pastā tādus populārus multimediju failu pārvaldīšanas servisus kā: Flickr, Youtube, Picasa, Google Maps u.c. Xoopit for Gmail visus jums sūtītos Flickr un YouTube linkus ļauj aplūkot fotoattēlu un video galeriju veidā, kā arī ļauj Gmail lietot arī failu glabāšanai un apmaiņai.

GooglePreview – Firefox papildinājums, kas pirms katra Google meklēšanas servisa rezultāta pievieno konkrētās interneta vietnes ekrānšāviņu, kā arī informāciju par tās popularitāti, tādējādi atvieglojot īstā rezultāta atrašanas procesu.

iMacros for Firefox – Mūsdienās viss notiek automātiski. Kādēļ lai tas tā nebūtu arī Firefox pārlūkprogrammā? iMacros for Firefox ļauj lietotājam biežāk veiktās darbības iekļaut makrokomandās, tādējādi automatizējot, piemēram, konkrētu interneta vietņu atvēršanu, reģistrācijas lauku aizpildīšanu, paroļu rakstīšanu utt. Būtībā šis papildinājums ļauj automatizēt praktiski visas ar Firefox veicamās darbības.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli