Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, labiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums jau sesto šī padoma daļu. FoxLingo – Līdzīgi kā iepriekšējā reizē apskatītais ImTranslator papildinājums, arī FoxLingo noder tad, ja jums bieži ir nepieciešamība lasīt interneta lapas svešās valodās, kuras jūs saprotat tikai daļēji vai arī jūs vēlaties iztulkot kādu tekstu no, piemēram, latviešu valodas uz kādu svešvalodu. Ar tā palīdzību ir iespējams automātiski tulkot tekstus no vienas valodas uz otru. Pie kam šis papildinājums atbalsta vairāk nekā 50 valodu.

FoxTab – Ja arī jums patīk bieži turēt atvērtus daudzus cilņus (tabs), tad ar FoxTab palīdzību jūs varat atdzīvināt cilņu dizainu, ieviešot tajā 3D vēsmas. FoxTab ļauj lietotājam izvēlēties starp daudziem interesantiem trīsdimensionāliem cilņu pārvaldīšanas izkārtojumiem. Dažreiz attēli spēj pateikt vairāk kā 100 vārdi, tādēļ droši spiediet uz hipersaites, kas ved uz FoxTab lejupielādes vietni, un aplūkojiet šī papildinājuma attēlus.

Tab Mix Plus – Šis ir vēl viens papildinājums, kas atvieglo darbu ar cilņiem un padara to efektīvāku. Ja jūs vēlaties ērti atvērt jau aizvērtos tabus (to gan var izdarīt arī ar taustiņu kombināciju Ctrl + Shift + T), ieviest tiem papildus labā klikšķa iespējas, būt drošs par to, ka jūsu darba sesiju būs iespējams veiksmīgi atgūt arī tad, ja Firefox uzkārsies utt., tad iesakām izvēlēties Tab Mix Plus. Īsumā sakot, šis papildinājums ievieš daudzas jaunas cilņu funkcijas un uzlabo tās funkcijas, kas Firefox pārlūkprogrammā ir jau pēc noklusējuma.

Speed Dial – Firefox papildinājums, kura funkcionalitāte ir ļoti līdzīga Google Chrome pārlūkprogrammas mājas ekrāna funkcionalitātei. Šis papildinājums nosaka 9 interneta lapas, kuras jūs visbiežāk apmeklējat, un ļauj tām piekļūt no īpaša loga, tādējādi šīm vietnēm jums vairs nebūs nepieciešamas grāmatzīmes.

Pixlr – Ja jūsu datorā nav uzstādīta Photoshop attēlu apstrādes programma vai, piemēram, kāda no tās bezmaksas alternatīvām, tad jums noteikti noderēs Pixlr papildinājums, kas ļauj bilžu apstrādi veikt pašā interneta pārlūkprogrammā.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli