Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, labiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums jau piekto šī padoma daļu. ImTranslator – Ja jums bieži ir nepieciešamība lasīt interneta lapas svešās valodās, kuras jūs saprotat tikai daļēji vai arī jūs vēlaties iztulkot kādu tekstu no, piemēram, latviešu valodas uz kādu svešvalodu, tad jums lieti noderēs ImTranslator Firefox papildinājums, jo ar tā palīdzību ir iespējams automātiski tulkot tekstus no vienas valodas uz otru. Pie kam jāatzīmē, ka šis papildinājums atbalsta vairākus desmitus valodu. Tāpat šis papildinājums ļauj ērti pārbaudīt pareizrakstību un atbalsta tekstu lasīšanu audio formātā.

BlockSite – Ja jums kādu iemeslu dēļ ir radusies nepieciešamība no jūsu datora bloķēt pieeju kādām interneta lapām, tad jums, visticamāk, noderēs BlockSite papildinājums, kas ne tikai bloķēs pieeju jūsu izvēlētajām interneta lapām, bet arī automātiski deaktivizēs visas hipersaites, kuru galamērķis būs kāda no bloķētajām lapām, pārvēršot tās par vienkāršu tekstu.

Minimap Sidebar – Šis papildinājums ļauj ļoti ērti Firefox interneta pārlūkprogrammā integrēt Google Maps pakalpojumu. Ja jūsu Firefox pārlūkprogrammai ir uzstādīts šis papildinājums, tad, ieraugot kādā interneta lapā mājas adresi, jūs varēsiet ērti aplūkot šīs adreses atrašanās vietu, vienkārši iezīmējot to un ar peles kursoru ievelkot to Minimap Sidebar logā.

Linkification – Jūs kaitina tas, ka itin bieži dažādos portālos un blogos norādītās interneta adreses nav klikšķināmas? Linkification papildinājums ļauj šo problēmu novērst, jo tas jebkuru interneta adresi pārvērš par aktīvu hipersaiti, tādējādi pat tad, ja lapas autors to nebūs pārveidojis par hipersaiti, to izdarīs Linkification papildinājums.

ForecastFox – Vēlaties noskaidrot vai šodien būs lietus vai saulains laiks, bet nevēlaties speciāli apmeklēt ziņu portālus vai portālu meteo.lv, lai uzzinātu laika prognozi? Jums atliek vien uzstādīt datorā ForecastFox papildinājumu, un laika prognoze jūsu izvēlētajam reģionam visu laiku būs redzama jūsu interneta pārlūka statusa laukā.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli