Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par pieciem, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma piecpadsmito daļu. Media Converter – Daudziem lietotājiem laiku pa laikam nākas saskarties ar gadījumiem, kad ir nepieciešamība pārkonvertēt video failus uz citu formātu. Ja parasti šim nolūkam tiek lietotas atsevišķas programmas, tad tagad to ir iespēja darīt arī Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammā. Jums tikai ir jālejupielādē papildinājums ar nosaukumu Media Converter, jāizvēlas konvertējamais fails, jāveic nepieciešamie iestatījumi (audio un video kodeki) un video tiks pārkonvertēts.

Tab Sidebar – Viena no visaktivāk lietotajām Firefox funkcijām, šķiet, ir iespēja ar ciļņu (tabu) palīdzību vienā logā paralēli atvērt vairākas interneta lapas. Tie, kuri lieto šo funkciju, zinās, ka pēc noklusējuma ciļņi tiek attēloti zem adreses lauka un grāmatzīmju rindas, tomēr Tab Sidebar papildinājums ļauj Firefox izkārtojumu izmainīt tā, lai ciļņi tiktu attēloti pārlūka sānu malā un katram no tiem būtu redzama preview bilde.

History Submenus – History Submenus ir papildinājums, kas piedāvā lietotājam iespēju aplūkot detalizētu interneta lapu apmeklēšanas vēsturi, redzot apmeklēto portālu sarakstu pa dienām.

WOT – WOT jeb Web of Trust ir Firefox papildinājums, kas ir domāts, lai pasargātu lietotāju no kaitīgām interneta vietnēm (piemēram, krāpniecīgiem internetveikaliem, inficētām internet lapām utt.). Web of Trust satur informāciju par 21 miljonu interneta vietņu, un lietotājam ar krāsas indikatora palīdzību tiek norādīts vai apmeklējamā lapa ir droša vai nē.

Interclue – Jums, iespējams, kādreiz ir gadījusies situācija, kad jūs vēlaties uzzināt kurp ved rūpigi nomaskēta hipersaite, nenospiežot to. Šim nolūkam ir paredzēts Firefox papildinājums Interclue – tas ļauj redzēt kurp ved slēpta hipersaite, kā arī aplūkot YouTube video vai atskaņot MP3 failu, neatverot tos jaunā lapā.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (14. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (13. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (12. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (11. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (10. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (9. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (8. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli