Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma četrpadsmito daļu, kurā īpašu uzmanību pievērsīsim Greasemonkey un ar to saistītajiem papildinājumiem. Greasemonkey – Kā jau rakstījām padoma ievaddaļā, šoreiz pastiprinātu uzmanību pievērsīsim Firefox papildinājumam Greasemonkey, un tā lietošanas ērtuma uzlabošanai paredzētiem papildinājumiem. Greasemonkey doma īsumā ir ļaut lietotājam ar dažādu JavaScript komandu palīdzību pielāgot veidu kādā tiek attēlota interneta lapa. Šī papildinājuma sekmīgai funkcionēšanai ir nepieciešami arī lietotāju skripti, kurus var atrast interneta lapā userscripts.org, rakstīt skriptus pats vai arī lietot turpinājumā aprakstītos papildinājumus.

Greasefire – Kā jau minējām, viens no veidiem kā atrast Greasemonkey papildinājumam paredzētos skriptus ir apmeklēt interneta lapu userscripts.org. Greasefire ļauj lietotājam šo procesu automatizēt, piemeklējot piemērotus skriptus userscripts.org.

Better Gmail – Papildinājums, kurā ir ietverti noderīgākie Greasemonkey skripti, kas ir paredzēti Google e-pasta servisa GMail lietotājiem.

Better YouTube – Papildinājuma būtība ir ļoti līdzīga augstāk aprakstītā Better Gmail darbībai, taču tajā ir iekļauti noderīgākie YouTube video servisa Greasemonkey skripti.

YouTube Cinema – Šīs reizes praktisko padomu noslēgsim ar kādu papildinājumu, kas nav Greasemonkey sastāvdaļa. Ja jūsu Firefox interneta pārlūkprogrammā ir uzstādīts šis papildinājums, tad jums ir iespēja skatīties YouTube video kinoteātra režīmā – papildinājums automātiski fonu padarīs tumšāku, ievēros platekrāna malu attiecību utt. Īsāk sakot, videomateriālu skatīšanās tiks ievērojami atvieglota.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (13. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (12. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (11. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (10. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (9. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (8. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli