Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma trīspadsmito daļu. TinyURL Generator – TinyURL Generator ir papildinājums, kas ļauj garas hipersaites (piemēram, detalizētas Google meklēšanat hipersaiti) pārvērst ļoti īsā hipersaitē, lietojot pakalpojumu TinyURL. Jums atliek vien uzklikšķināt uz TinyURL Generator ikonas statusa joslā, un Firefox izveidos īsu hipersaiti, kuru pēc tam varēs ar Paste komandas palīdzību iekopēt citu programmu logos vai Firefox adrešu laukā. Savukārt Latvijas produktu cienītājiem iesakām lietot smurl.lv pakalpojumus.

Search Cloudlet for Google, Yahoo and Twitter – Ja jūs vēlaties ievērojami atvieglot un paātrināt meklešanas procesu tādos interneta portālos kā Google,Yahoo un Twitter, tad jums lieti noderēs šis papildinājums, jo tas meklēšanas rezultātiem šajos portālos (un, protams, arī vairākos citos) pievieno viedos atslēgvārdus.

ReminderFox – Šis ir papildinājums, kas būs ļoti noderīgs aizmāršīgiem cilvēkiem. ReminderFox ļauj lietotājam izveidot darāmo lietu sarakstu un uzstādīt atgādinājumus, kas lieku reizi parādīs kas jums ir ieplānots. Tādējādi šo papildinājumu var lietot kā ikdienas plānotāju.

FoxClocks – Ja jūsu darbā ir bieži nepieciešams uzzināt cik tad īsti tobrīd ir pulkstens citā pasaules malā, tad šis papildinājums var izrādīties noderīgs. FoxClocks noteikti būs noderīgs arī tūristiem. FoxClocks piedāvā Firefox statusa joslai pievienot jūsu izvēlēto pilsētu vietējo laiku.

Read It Later – Jums droši vien ne reizi vien ir gadījusies situācija, kad jūs vēlaties izlasīt kādu rakstu, taču jums tam nav laika, tādēļ jūs tā lasīšanu atliekat uz vēlāku brīdi. Šādos gadījumos ir pierasts rakstu pievienot grāmatzīmēm, taču Read it Later papildinājums ļauj pievienot raksta hipersaiti un atgādinājumu par to, ka tas ir jāizlasa, lieki nepiesārņojot grāmatzīmes ar ziņām, kuras jūs gatavojaties izlasīt tikai vienreiz.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (12. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (11. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (10. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (9. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (8. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli