Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma divpadsmito daļu. CoolPreviews – CoolPreviews ir papildinājums, kas ļauj ērti aplūkot jebkuras interneta lapas izskatu, ar peles kursoru uzbraucot uz hipersaites, kura ved uz šo interneta lapu. Tādējādi šis ir ērts veids kā, piemēram, atlasīt jums piemērotos Google rezultātus.

IE Tab – Taivāniešu izstrādāts papildinājums, kas ļauj Mozilla Firefox pārlūkprogrammā atvērt Internet Explorer cilni (tab), kas funkcionāli ir identisks Internet Explorer pārlūkprogrammai. Līdz ar to šis papildinājums ļauj ar Firefox atvērt interneta lapas, kas ir paredzētas lietošanai tikai no Internet Explorer (piemēram, Windows Update lapu). Tāpat tas noteikti izrādīsies ļoti noderīgs Web dizaineriem.

TV-FOX – Šis ir papildinājums, kas noderēs tiem lietotājiem, kuri televīziju labprāt skatās arī internetā. TV-FOX ir Firefox papildināums, kas ļauj par brīvu tiešraidē skatīties 2780 dažādus TV kanālus, kurus ir iespējams šķirot pēc valstīm un kategorijām. Tātad, ja jūs vēlaties internetā skatīties televīziju, tad TV-FOX papildinājums jums lieti noderēs.

Multirow Bookmarks Toolbar – Ja jūs ļoti aktīvi lietojat Firefox pārlūkprogrammas grāmatzīmju joslu, kas tiek attēlota zem adreses lauka, tad jūs, iespējams, esat saskārušies ar situāciju, kad izrādās, ka tajā ir pārāk maz vietas – lai aplūkotu visus jūsu rīkjoslā saglabātās grāmatzīmes, jums ir nepieciešams spiest pogu, kas attēlo arī grāmatzīmes, kurām nebija vietas rīkjoslā. Šis papildinājums ļauj mainīt maksimālo grāmatzīmju rīkjoslas augstumu, tādējādi ļaujot izveidot vairākas grāmatzīmju rindas.

Morning Coffee – Ja jūs esat ievērojuši, ka noteiktās nedēļas dienās jūs aktīvi apmeklējat kādu lapu (piemēram, lai izlasītu jaunāko apskatu, nedēļas joku vai ko tādu), tad jūs varat šo interneta lapu atvēršanas procesu automatizēt ar Morning Coffee papildinājuma palīdzību. Tas ļauj katrai nedēļas dienai izveidot personalizētu automātiski atveramo interneta lapu sarakstu, tādējādi jūs varat uzstādīt, lai, piemēram, Pirmdienā automātiski tiktu atvērti lielākie ziņu portāli, bet Piektdienā – izklaides portāli.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (11. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (10. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (9. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (8. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli