Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma vienpadsmito daļu. Personas for Firefox – Personas ir viegli lietojams bezmakas papildinājums, kas ļauj ērti mainīt Firefox pārlūkprogrammas “ādiņas” (skins). Šis papildinājums ļauj izvēlēties kādu no simtiem mākslinieku veidotu “ādiņu”.

Status-bar Scientific Calculator – Papildinājums, kas noderēs tiem lietotājiem, kuri laiku pa laikam vēlas ērti un ātri veikt aprēķinus ar zinātnisko kalkulatoru. Status-bar Scientific Calculator ļauj Firefox statusa lauku lietot arī kā kalkulatoru, kuram ir iespējams ieslēgt zinātniskā kalkulatora režīmu.

Auto Shutdown – Auto Shutdown ir Firefox papildinājums, kas var noderēt tiem lietotājiem, kuriem dažreiz rodas nepieciešamība gaidīt kamēr Firefox pārlūkprogramma beidz lejupielādēt kādu failu, lai varētu izslēgt datoru. Auto Shutdown papildinājums piedāvā šo procesu automatizēt, izslēdzot datoru uzreiz pēc lejupielāžu pabeigšanas. Tāpat lietotājs var iestatīt arī citas darbības, kuras tas vēlas veikt pēc failu lejupielādes pabeigšanas, kā arī mainīt shut down režīma iestatījumus.

SecurePassword Generator – Ja jūs dodat priekšroku tā saucamajām “drošajām” parolēm (nesakarīta simbolu virkne, kurā ir gan cipari, gan lielie un mazie burti) dažādos interneta portālos, bet jums nepatīk šīs paroles izdomāt, tad šis papildinājums to izdarīs jūsu vietā – tā uzdevums ir ģenerēt “drošās” paroles.

Save Complete – Lai gan Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammā arī pēc noklusējuma ir iespēja saglabāt jūsu izvēlētu interneta lapu, Save Complete papildinājums piedāvā uzlabotu interneta lapu saglabāšanas funkcionalitāti, jo tas, atšķirībā no Firefox iebūvētās lapu saglabāšanas funkcijas, atbalsta arī CSS stila lapu, javascript kodu un flash animāciju saglabāšanas iespēju.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (10. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (9. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (8. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli