Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Turpinām jums piedāvāt Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammas praktisko padomu sēriju, kurā aplūkojam interesantākos un noderīgākos Firefox papildinājumus (add-on). Katrā apskata daļā jūs varat atrast informāciju par 5, mūsuprāt, noderīgiem Firefox papildinājumiem. Šodien piedāvājam jums šī padoma desmito daļu. Zemanta – Ja jūs rakstāt blogu vai arī bieži rakstāt e-pastus, kuros iekļaujat hipersaites, tad šis Firefox papildinājums jums ļaus ērtāk pārvaldīt hipersaites. Pie kam šis papildinājums, balstoties uz jūsu rakstītā teksta atslēgvārdiem, piedāvās jums daudzas potenciāli noderīgas hipersaites.

Brief – Papildinājums, kas noteikti noderēs tiem lietotājiem, kuri ikdienā jaunumus uzzina no dažādu portālu RSS ziņu lentēm, nevis apmeklējot tos. Brief ir RSS ziņu lasītājs ar intuitīvu lietotāja interfeisu un pietiekami plašām iespējām.

MeasureIt – MeasureIt ir Firefox papildinājums, kas var izrādīties, piemēram, web dizainerim. Šis papildinājums ļaujs jums ļoti ērti noskaidrot katra interneta lapas objekta izmēru pikseļos – tas darbojas kā virtuāls lineāls.

QuickProxy – Ja jums ikdienā ir nepieciešams laiku pa laikam lietot kādu Proxy serveri, bet pārējā laikā jūs vēlaties lietot interneta pieslēgumu, kas netiek maršrutēts caur Proxy serveri, tad QuickProxy jums lieti noderēs – šis papildinājums ļauj ļoti ātri un ērti pārslēgties starp normālu interneta pieslēgumu un Proxy serveri.

Google Redesigned – Jums ir apnicis Google piedāvāto interneta servisu (e-pasta, kalendāra, RSS lasītāja utt.) dizains? Jums palīdzēs Firefox papildinājums Google Redesigned – tas aizvieto Google pakalpojumu standarta CSS (dizaina) failus ar alternetatīvu dizaina failu, tādējādi pārvēršot Google pakalpojumu dizainu.

Ceram, ka jums šie padomi lieti noderēs un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv. Ja jūs zināt kādu patiešām noderīgu un interesantu Firefox papildinājumu un vēlaties, lai tas tiktu iekļauts BOOT.Lv praktiskajos padomos, sūtiet uz šajā rindkopā redzamo e-pasta adresi šī spraudņa nosaukumu un īsu aprakstu.

Iepriekšējās daļas:
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (9. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (8. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (7. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (6. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (5. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (4. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (3. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (2. daļa)
BOOT.Lv praktiskie padomi: Noderīgi Firefox interneta pārlūkprogrammas papildinājumi (1. daļa)

Izsaki savu viedokli