Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau mēs visi zinam, Apple nesen demonstrēja iPhone mobilo tālruņu 3.0 operētājsistēmas beta versiju, kura ir pieejama tikai programmu izstrādātājiem. Protams, ka neilgu laiku pēc prezentācijas, lielākajos torentu trakeros parādījās šis operētājsistēmas kopijas. BOOT.Lv redakcijai izdevās uz 2G iPhone uzinstalēt vienu no šīm kopijām. BOOT.Lv neatbild par sekām, kas jums var rasties sekojot šai pamācībai. Visas zemāk aprakstītās darbības tika veiktas uz 2G 8GB tālruņa, kuram uzstādīta 2.2.1 operētājsistēma. Datora operētājsistēma – Windows Vista. Pirms procedūras vēlams saglabāt nepieciešamo informāciju uz datora, jo iepriekš veidotās backup kopijas nebūs iespējams uzinstalēt uz 3.0 operētājsistēmas. 1. solis:

Kādā no failu apmaiņas tīkliem atrodam un lejupielādējam iPhone1,1_3.0_7A238j_Restore.ipsw datni, kas paredzēta 2G tālruņiem.

Lejupielādējam 2.0.2 operētājsistēmu savam tālrunim.

Internetā sameklējam un lejupielādējam QuickpwnRC2 programu kā arī 3.9 un 4.6 bootloader datnes.

2. solis:

Pieslēdzam tālruni pie datora un izslēdzam. Turam 10 sekundes Home un ieslēgšanas/izslēgšanas taustiņu. Pēc 10 sekundēm atlaižam ieslēgšanas/izslēgšanas taustiņu un gaidam līdz iTunes uzrāda, ka datoram ir pievienots iPhone, kuram nepieciešams restore

3. solis:

Nospiežam uz klaviatūras Shift taustiņu un klikšķinam iTunes logā uz Restore, tad sameklējam iepriekš lejuplādētu 2.0.2. operētājsistēmu un spiežam ok.

4. solis:

Kad operētājsistēma ir uzinstalēta, atveram QuickpwnRC2 programmu un izvēlamies savu 2G tālruni un 2.0.2 operētājsistēmu. Ieliekam ķeksi pie Unlock iPhone, tālāk izvēlamies attiecīgās bootloader datnes, rūpīgi sekojam un izpildam to, kas tiek norādīts un gaidam, kamēr tālrunis tiks atkodēts.

5. solis:

Izslēdzam interneta pieslēgumu, atveram iTunes, spiežam uz klaviatūras Shift taustiņu un klikšķinam iTunes logā uz Update. Izvēlamies lejuplādēto 3.0 operētājsistēmu un spiežam ok.

Kad iTunes būs beidzis instalēt operētājsistēmu jums būs atodēts, aktivizēts 2G iPhone mobilais tālrunis ar 3.0 operētājsistēmu.*

*Pagaidām gan ar 3.0 operētājsistēmu nedarbojas Youtube aplikācija.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli