Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Daudzās darbavietās, skolās un citās publiskās iestādēs cilvēki nevar lietot tādus populārus saziņas rīkus kā Skype, MSN, AIM/ICQ u.c. tādēļ, ka sistēmas administrators datorā nav uzstādījis šīs programmas, un ir liedzis to darīt arī pašam lietotājam. Varētu domāt, ka šādā situācijā lietot Skype (vai kādu citu no minētajiem saziņas rīkiem) nav iespējams, taču patiesībā šai problēmai ir kāds ļoti vienkāršs atrisinājums – imo.im tiešsaistes ziņapmaiņas serviss.

Pateicoties imo.im, lietotājiem ir iespēja centralizēti lietot un pārraudzīt savus Skype, MSN, AIM/ICQ, Google Talk, MySpace, Facebook chat un Yahoo profilus pat tad, ja datorā nav uzstādītas pašas ziņapmaiņas programmas. Pie kam Skype gadījumā imo.im nodrošina ne tikai teksta čatu, bet arī pārējās Skype funkcijas: balss zvanus, video zvanus un failu pārsūtīšanu.

Pēc pieteikšanās, kreisajā malā būs redzami konti, kuros jūs dotajā brīdī esat pieteicies (ielogojies), bet labajā malā būs redzami jūsu kontakti katrā no aktīvajiem servisiem. Šo tiešsaistes ziņapmaiņu servisu ir iespējams lietot arī kā pop-out jeb iznirstošo logu.

Starp citu, ja jūs plānojat imo.im izmantot vairāku kontu pārskatīšanai (vienalga vai vairāku viena ziņapmaiņas servisa kontu vai dažādu ziņapmaiņu servisu kontu pārskatīšanai), tad šis tiešsaistes serviss piedāvā iespēju visus jūsu kontus savstarpēji savienot – tiklīdz jūs pieteiksieties kādā no tiem, imo.im jūs automātiski pieteiks arī pārējos kontos.

Ceram, ka jums šis praktiskais padoms būs izrādījies noderīgs. Ja jums ir zināma kāda viltība, kurā labprāt padalītos ar citiem, tad droši rakstiet BOOT.Lv redakcijai un mēs centīsimies publicēt arī jūsu ieteikto praktisko padomu.

Izsaki savu viedokli