Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Klēpjdatori mūsdienās ir ļoti daudziem cilvēkiem, taču daudzi cilvēki nezina kā tos ideāli piemērot savām vajadzībām, mainot datoru iestatījumus. Piemēram, reti kurš lietotājs pats ir izvēlējies ko viņa klēpjdatoram darīt pēc vāka aizvēršanas – parasti klēpjdatori tobrīd pārslēdzas uz Sleep režīmu un vēlāk arī uz Hibernate režīmu, taču tā vietā ir iespējams izvēlēties arī citus risinājumus. Plašāk par to šodienas praktiskajā padomā… Bez jau pieminētā Sleep režīma datoram var iestatīt, lai tas vāka aizvēršanas brīdī uzsāktu izslēgšanos (Shut Down), pārslēgšanos uz Hibernater režīmu vai nedarītu neko.

Šos iestatījumus Windows Vista operētājsistēmā ir iespējams nomainīt 2 dažādos veidos:

Ja jūs vēlaties vāka aizvēršanas iestatījumus mainīt uzreiz visiem akumulatora darbības plānam:

1. Nospiediet “Start” pogu, tad uzklikšķiniet uz “Control Panel”, izvēlaties sadaļu “System and Maintenance” un tad atveriet sadaļu “Power Options”.
2. “Select a power plan” lapā izvēlaties “Choose what closing the lid does”.
3. “Define power buttons and turn on password protection” lapā blakus “When I close the lid” izvēlaties, lai dators tā darītu gan tad, kad strādā ar akumulatora resursiem, gan tad, kad dators tiek lādēts.
4. Nospiediet “Save changes” pogu.

Ja jūs vēlaties vāka aizveršanas iestatījumus mainīt konkrētam akumulatora darbības plānam:

1. Nospiediet “Start” pogu, tad uzklikšķiniet uz “Control Panel”, izvēlaties sadaļu “System and Maintenance” un tad atveriet sadaļu “Power Options”.
2. “Select a power plan” lapā izvēlaties “Change plan settings” tam akumulatora darbības plānam, kuru jūs vēlaties mainīt.
3. “Change setting for the plan” lapā uzklikšķinat “Change advanced power settings”.
4. “Advanced settings” šķirklī izvēlaties “Power buttons and lid”, tad nospiediet “Lid close action” un pēc tam izvēlaties ko jūsu datoram darīt brīdī, kad tiek aizvērts datora vāks. Jāizvēlas ir gan darbība kas tiks veikta, ja dators darbosies ar akumulatora resursiem, gan tad, ja tajā būs iesprausts lādētājs.
5. Izvēlaties “OK”.

Ja jūs lietojat Windows XP operētājsistēmu, minētos iestatījumus var nomainīt šādi:

1. Nospiediet “Start” pogu, tad uzklikšķiniet uz “Control Panel”. Tur atverat sadaļu “Power Options”.
2. “Power Options” logā izvēlaties šķirkli “Advanced”.
3. “Advanced” šķirklī ieklikšķiniet izvēlnes kastītē zem “When I close the lid of my portable computer” un izvēlaties jūsu izvēlēto darbību.
4. Nospiediet “OK”.

Līdzīgā veidā, protams, ir iespējams iestatīt arī darbību, kuru dators veiks pēc tam, kad jūs nospiedīsiet izslēgšanas pogu.

Izsaki savu viedokli