Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakardienas BOOT.Lv praktiskajos padomos mēs jau rakstījām par to, kā ir iespējams ierobežot operatīvās atmiņas apjomu, ko var lietot Mozilla Firefox pārlūkprogramma. Šodien piedāvāsim jums iespēju iepazīties ar kādu ļoti noderīgu, bet maz zināmāmu Firefox funkciju, kas ievērojami atvieglo meklēšanu dažādās interneta lapās. Funkcija, kas ļauj daudz ērtāk piekļūt interneta lapās atrodamajiem meklētājiem

Mozilla Firefox interneta pārlūkprogrammai ir kāda ļoti noderīga un maz zināma funkcija ar nosaukumu Smart keywords. Šī funkcija ļauj jums jebkurā interneta lapā iestrādātam meklēšanas laukam pievienot atslēgvārdu, un vēlāk šim meklēšanas laukam piekļūt, neapmeklējot pašu interneta lapu. Piemēram, ja jūs esat portāla BOOT.Lv rakstu meklēšanas laukam pievienojis atslēgvārdu boot, tad, ierakstot Firefox adreses laukā boot praktiskie padomi un nospiežot Enter, jums atvērsies BOOT.Lv rakstu meklēšanas rezultāti, kuros būs vārdi “praktiskie padomi”. Līdzīgi ir iespējams pievienot jebkuras interneta lapas meklētāju. Tātad, lietojot šo funkciju, jūs varat daudz vieglāk piekļūt tiem meklētājiem, kurus jūs bieži lietojat.

Pamācība kā pievienot meklēšanas laukam atslēgvārdu:

1) Ar labo peles pogu jāieklikšķina izvēlētā meklētāja laukā un jāizvēlas Add a Keyword for this search.
2) Jāievada meklētāja nosaukums (Name) un jūsu izvēlētais atslēgvārds (Keyword), kuru ir viegli atcerēties.
3) Jāapstiprina izvēle, nospiežot Add.

Kad tas ir izdarīts, jūs varat sākt lietot konkrēto meklētāju, adreses laukā ievadot jūsu izvēlēto atslēgvārdu un meklējamo frāzi.

Ceram, ka jums šis padoms lieti noderēs, un atgādinām, ka arī jūs varat iesūtīt ieteikumus BOOT.Lv praktiskajiem padomiem uz e-pastu editor@boot.lv.

Izsaki savu viedokli