Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūsdienās gandrīz ikviens interneta lietotājs lieto YouTube.com video servisu. Tāpat liela daļa foto entuziastu lieto Flickr.com un Picasa pakalpojumus, bet daudziem cilvēkiem laiku pa laikam rodas vajadzība atrast kādu bildi ar Google attēlu meklēšanas sistēmas palīdzību. Šodien BOOT.Lv praktiskajos padomos jums stāstīsim par kādu Firefox, Internet Explorer un Safari spraudni (add-on), kas ļauj ievērojami atvieglot augstāk minēto un vēl daudzu citu interneta servisu lietošanu un padarīt to vizuāli baudāmāku. Šī spraudņa nosaukums ir Cooliris.

Cooliris, kas ir savietojams ar Firefox, Internet Explorer, Safari un Flock, spēj no pasaulē lielākajiem foto un video servisiem (devianART, Flickr, Google Images, Yahoo Images, Picasa Web Albums, Getty Images, YouTube utt.), kā arī sociālajiem tīkliem (Facebook, Friendster, Myspace) atlasīt bildes un videomateriālus, un izkārto tos tā, lai lietotājam visus multimediju failus būtu ļoti ērti pārredzēt un izvēlēties sev tīkamāko. Šo spraudni var lietot gan pēc minēto interneta lapu atvēršanas, gan atvērt spraudni un tikai tad meklēt sev vajadzīgos attēlus un videomateriālus ar programmā iestrādātā meklētāja palīdzību.

Patīkamākais ir tas, ka šī spraudņa interfeiss ir lieliski nostrādāts, un tas ne tikai labi izskatās, bet arī strādā bez aiztures pat uz mazjaudīgiem datoriem. Interesanti, ka ASV dzīvojošajiem lietotājiem ir iespēja ar šī spraudņa starpniecību skatīties arī jaunākos seriālus un pat filmas. Tāpat ASV iedzīvotājiem ir iespēja skatīties ESPN, CNN, MSNBC, BBC, Reuters, ABC un dučiem citu televīziju, tomēr mūsu platuma grādos dzīvojošajiem šāda iespēja ir deaktivizēta. Vēl ar Cooliris starpniecību lietotājs var iepirkties kādā no pasaulē vadošajiem interneta veikaliem.

Šajā video jūs varat redzēt Cooliris darbībā:

Pateicamies portāla sekoman.lv lietotājam Face par iesūtīto padomu, un ceram, ka jums šis padoms noderēja! Ja arī jūs vēlaties savā datorā uzstādīt Cooliris, tad to var lejupielādēt šeit. Starp citu, Cooliris ir pieejams arī Apple iPhone viedtālruņa lietotājiem.

Lejupielādēt Cooliris


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli