Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Drošības nekad nevar būt par daudz, tādēļ daudzi lietotāji ikdienā savu datoru nelieto no administratora konta, bet gan no konta, kurā lietotājam ir ierobežotas tiesības, jo tādējādi daudzkārt pieaug datora drošības līmenis. Taču, piemēram, Windows Vista operētājsistēmā kompānija Microsoft jau ir iestrādājusi drošības sistēmu, kas liedz programmai bez īpaši norādītām administrācijas tiesībām piekļūt sistēmas un programmu failiem. Arī, piemēram, antivīrusu / Spyware / Malware / Adware programmas un disku menedžēšanas programmas bez šīm tiesībām ir bezspēcīgas. Šodien mēs jums pastāstīsim kā Windows Vista operētājsistēmā ir iespējams uzlikt, lai jūsu izvēlētajai programmai katrā atvēršanas reizē būtu administratora tiesības (Run as admin).
Ja jūs zināt, ka jums šī programma būs nepieciešama, piemēram, tikai vienreiz, tad jūs varat ierakstīt programmas nosaukumu Windows starta izvēlnes (Start menu) meklēšanas laukā un nospiest taustiņu kombināciju Ctrl + Shift + Enter. Līdzīgu efektu var panākt, nospiežot peles labo taustiņu uz programmas ikonas un izvēloties Run as administrator.

Tomēr, ja programma jums būs jāatver vairāk kā vienu reizi, tad iesakām ar peles labo pogu uzklikšķināt uz programmas ikonas un izvēlēties sadaļu Properties. Tur jums iestatījumu augšdaļā ir jāatrod šķirkļi un jāatver Compability sadaļa. Tad jums tikai atliek ielikt ķeksīti lodziņā pie Run this program as an administrator un jāapstiprina sava izvēle ar OK vai Apply.

Kad tas būs izdarīts, jums vairs nebūs katru reizi jāspiež Run as administrator.

Ko darīt, ja es nevaru atrast Compability šķirkli?

Ja jūs nevarat programmas iestatījumos atrast šķirkli Compability, tad tas nozīmē, ka ikona uz kuras jūs esat uzklikšķinājis, ir saīsne (Shortcut), nevis pati programma. Lai gan vairumā gadījumu arī saīsnēm ir redzami Compability šķirkļi, dažreiz tie tomēr ir redzami tikai oriģinālajam programmas failam.

Ja jūs nezināt kur atrast oriģinālo programmas failu, tad vēlreiz atveriet saīsnes iestatījumus (Properties) un Shortcut šķirklī atrodiet iedaļu Start in:. Kad jūs esat atradis šo iedaļu, nokopējiet adresi, kas ir ierakstīta pēdiņās (pašas pēdiņas nevajag kopēt), un iekopējiet to, piemēram, My Computer adreses laukā.

Kad esat īstajā mapē (folder), atrodiet īsto .exe failu un vēlreiz sekojiet iepriekš rakstītajām instrukcijām.

Izmantotie resursi:
wistawired.com

Izsaki savu viedokli