Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tie lietotāji, kuriem datorā ir uzstādīta Microsoft Windows Vista Ultimate operētājsistēma, šādu efektu ar Dreamscene starpniecību var panākt itin viegli, taču šoreiz piedāvājam pamācību kā video ekrāntapeti var uzstādīt uz jebkura datora, kurā ir uzstādīta Microsoft Windows vai Apple Mac OS X operētājsistēma. Šim nolūkam lietosim VLC multimediju failu atskaņotāju, jo tas piedāvā iespēju iestatīt video kā sava datora ekrāntapeti. Pie kam minētā programma bez maksas ir lejupielādējama no izstrādātāja mājaslapas.

Pamācība Microsoft Windows operētājsistēmu lietotājiem:

1) Lejupielādējiet jaunāko VLC multimediju atskaņotāja versiju

2) Atveriet jūsu izvēlēto video failu ar VLC multimediju atskaņotāju, tad programmas logā nospiediet labo peles pogu un izvēlaties Wallpaper. Ja jūs nevarat atrast ekrāntapetei piemērotu video, tad iesakām apmeklēt šīs interneta lapas, jo tajās ir pieejami daudzi interesanti video:

Winmatrix
SkyTimeLapse
Corbis Motion
Microsoft WMV HD

Ja pēc peles labās pogas nospiešanas jums netiek piedāvāta iespēja izvēlēties Wallpaper, tad VLC mediju atskaņotāja rīkjoslā (toolbar) izvēlaties Settings -> Preferences -> Video -> Output Modules -> Direct X. Kad jūs esat atvēris Direct X izvēlni, ieķeksējiet Advanced Options labējā apakšējā stūrī. Kad atvērsies papildus iestatījumi, ieķeksējiet Enable Wallpaper Mode un apstipriniet savu izvēli. Pēc tam atkārtojiet otrajā punktā minētās darbības.

3) Ja jūs vēlaties, lai VLC atskaņotājs darbotos gluži kā Dreamscene, jūs noteikti nevēlaties savā starta joslā (taskbar) ieraudzīt VLC logo, jo šī programma būs atvērta ilgu laika periodu, tādēļ piedāvājam jums īsu pamācību kā iestatīt VLC multimediju atskaņotāju, lai tas nerādītos starta joslā:

Rīkjoslā izvēlaties Settings -> Preferences -> Interface -> Main Interfaces -> wxWidgets un tad izņemiet ķeksīti no lodziņa pie Taskbar.

Jāatceras gan, ka pēc šīs darbības veikšanas vienīgais veids kā jūs varēsiet piekļūt atvērtam VLC atskaņotājam ir ar Alt + Tab taustiņu kombinācijas vai Vista Flip3D palīdzību. Tāpat jums ir iespēja ieķeksēt systray, ja jūs vēlaties VLC ikonu ieraudzīt blakus pulkstenim un, piemēram, Skype ikonai.

4) Protams, ja jūs nevēlaties, lai jūsu skaistā ekrāntapete pazūd pēc dažām sekundēm (t.i. tad, kad video būs atskaņots līdz galam), jums ir jāatver Settings -> Preferences -> Playlist (jeb Saraksts) un jāieķeksē Repeat vai Repeat All.

Ja jūs izdarījāt visu tā kā bija rakstīts pamācībā, bet jums šī funkcija nestrādāja, tad pārbaudiet vai jūsu datorā ir uzstādītas jaunākās VLC Media Player, Direct X un videokartes dziņu versijas.

Pamācība Apple Mac OS X operētājsistēmas lietotājiem:

1) Lejupielādējiet jaunāko VLC multimediju atskaņotāja versiju

2) Atveriet jūsu izvēlēto video failu ar VLC multimediju atskaņotāju, tad programmas rīkjoslā atveriet Preferences -> Interface -> Main Interface -> Use as Desktop Background

Ceram, ka jums šis padoms lieti noderēja!

Izsaki savu viedokli