Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējo nedēļu laikā vairāki Latvijas portāli ir izstrādājuši speciālas portālu versijas, kas ir īpaši pielāgotas Apple iPhone un citu viedtālruņu lietotājiem. Tagad arī tehnikas portāls BOOT.Lv saviem lasītājiem piedāvā Apple iPhone tālruņiem pielāgotu portāla versiju, kas ļaus ērtāk sekot līdzi tehnikas jaunumiem arī lietojot mobilos tālruņus! Dāmas un kungi, piedāvājam jums BOOT.Lv iPhone versiju – http://www.boot.lv/iphone/ !

Mobilās versijas dizains ir pieskaņots jau ierastajai BOOT.Lv portāla versijai, taču portāla iPhone versija ir daudz kompaktāka, un tā aizņem ievērojami mazāk vietas nekā datoriem paredzētā versija, tādējādi paātrinot lapas ielādes procesu un samazinot datu pārraides izmaksas. Pēc noklusējuma raksti tiek attēloti bez attēliem, taču, ja vēlaties aplūkot rakstam pievienotās bildes, tad jums lapas augšā jānospiež poga “Raksts ar bildēm”.

Jāatzīmē, ka, lai gan BOOT.Lv mobilā versija ir speciāli pielāgota Apple iPhone ekrānam un interfeisam, tā ir pilnībā funkcionāla arī uz citu ražotāju mobilajiem tālruņiem. Nobeigumā vēlamies vēlreiz atgādināt šīs versijas adresi – http://www.boot.lv/iphone/ jeb vienkārši boot.lv/iphone/.

Drīzumā šī versija būs pieejama arī ierakstot pārlūkprogrammā adresi iphone.boot.lv, tāpat drīzumā tiks ieviesta arī meklēšanas iespēja.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli