Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Elektronikas portāls BOOT.Lv ir lielākais šīs nozares interneta medijs Latvijā. Tomēr mēs nemitīgi attīstāmies, un portāla apmeklējums arvien pieaug, tādēļ, lai nostiprinātu savas pozīcijas un piedāvātu vēl interesantākus rakstus, mēs aicinām tevi pievienoties mūsu komandai. Drukātā prese pamatīgi zaudē savas pozīcijas, un arvien vairāk cilvēku izvēlas lasīt bezmaksas ziņas un apskatus interneta portālos. Skaidrs, ka nākotnē noteicošie būs tieši interneta mediji, jo jau tagad ir manāma reklāmdevēju tendence arvien vairāk izvēlēties reklāmu izvietot tieši interneta portālos.


No kreisās puses: galvenais redaktors Mārtiņš Lūsis un redaktors Mārtinš Malnačs

Bez tam, portāla BOOT.Lv ģenerālsponsors visu šo gadu būs kompānija Samsung. Tas liecina par to, ka arī pasaulē vadošās kompānijas apzinās, ka nospiedošais tehnikas entuziastu vairākums ir meklējams interneta portālos nevis drukātajā presē!

Jāmin arī, ka jau pavisam drīz, pēc Gemius Traffic prognozes, portāla BOOT.Lv unikālo apmeklētāju skaits sasniegs 100 tūkstošus cilvēku mēnesī, kas, mūsuprāt, ir ļoti iespaidīgs rādītājs.

Ko BOOT.Lv gaida no tevis?

– Lieliskas latviešu valodas gramatikas zināšanas;
– Labas angļu vai krievu valodas zināšanas;
– Pietiekamas zināšanas par elektroniku;
– Iespēju laiku pa laikam ierasties BOOT.Lv birojā pārrunāt dažādus svarīgus jautājumus;
– Rakstu regaluritāti (katru darbadienu jāuzraksta vismaz 2 tehnikas jaunumi);

Ko BOOT.Lv piedāvās tev?

– Kamēr portāls vēl ir tikai attīstības stadijā, mēs nevaram tev solīt miljonus, bet atalgojums 180 Ls mēnesī (uz rokas) būs garantēts;
– Draudzīgu kolektīvu;
– Iespēju strādāt no mājām
– Atlaides M79 datorveikalos

Ja tu vēlies pievienoties draudzīgajam BOOT.Lv kolektīvam, tad uzraksti divus demo rakstus par jaunāko tehniku un nosūti tos uz šo e-pasta adresi.

Izsaki savu viedokli