Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēdējo dienu laikā Latvijas internetā kā sēnes pēc lietus aug kāda jauna projekta nekaunīgas reklāmas – tas tiek popularizēts dažādu interneta portālu un blogu komentāros, forumos, kā arī caur e-pastiem. Lieki piebilst, ka šāda reklāmas politika ātri vien nokaitina lielāko apmeklētāju daļu… Portāls BOOT.Lv nolēma sīkāk izpētīt šī portāla darbības principus, un šodien mēs jūsu uzmanībai piedāvājam īsu šīs biznesa shēmas analīzi. Sāksim ar īsu informāciju par uzņēmumu, kura paspārnē atrodas šī interneta lapa:

Reģistrācijas datums: 09.02.2007.
Reģistrācijas numurs: 42103040847
Veids: sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Firma: sabiedrība ar ierobežotu atbildību “LatvianMoney”
Adrese: Liepāja, Zāļu iela 42
Parakstītais pamatkapitāls: 2000 Ls
Apmaksātais pamatkapitāls: 1000 Ls
Valde: Raudenieks Uldis, Liepāja, Zāļu iela 42, valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi
Ābelītis Uldis, Liepājas rajons, Nīca, Skolas iela 4-23, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi
Publikācijas Nr.: KMR00014005431006.

Kā redzams, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 Ls (reģistrējot uzņēmumu, tika iemaksāti 1000 Ls), kas ir minimālais likumā atļautais sabiedrības ar ierobežotu atbildību pamatkapitāls.

Tagad sīkāk par lapas darbības principu. Šeit tiek pielietota jau nelabu slavu ieguvusī piramīdas shēma, kas, starp citu, lielākajā daļā pasaules valstu ir aizliegta ar likumu… Piramīdas shēmas darbības princips ir tāds, ka jums portālam ir jāpiesaista pēc iespējas vairāk lietotāju, līdz ar to ieguvēji ir tie, kuri atrodas piramīdas augšgalā.


Lai portālā reģistrētos, cilvēkam ir jāiesūta īsziņa ar vērtību 2 Ls vai arī caur interneta banku jāpārskaita 1.50 Ls. Tālāk darbības princips ir vienkāršs: par katru piesaistīto cilvēku jūs saņemsiet 15 santīmus, bet par katru lietotāju, kuru ir piesaistījis cilvēks, kurš reģistrējoties kā savu referāli ir norādījis jūs, atnesīs 10 santīmu lielu peļņu. Tā šī samaksa pakāpeniski samazinās, un jūs peļņu gūstat no 6 līmeņu referāļiem.

Izklausās jau jauki, bet reāli, lai ieguldīto naudu atpelnītu, jums ir jāiesaista vismaz 10 jauni lietotāju (šoreiz neņemsim vērā 2. līdz 6. līmeņa referāļus).

Portāla autoru norādītās peļņas iespējas, protams, ir daudzsološas, tomēr, lai nopelnītu viņu solītos 23 462.50 Ls, katram portāla lietotājam būtu jāpiesaista 10 cilvēkus jeb, īsāk sakot, piramīdā zem jūsu zara vajadzētu atrasties “nieka” 1111110 cilvēkiem. Raksta tapšanas brīdī portālā bija 8564 reģistrēti lietotāji, un Latvijas tirgus ir pārāk mazs, lai lapas autoriem izdotos iesaistīt vairāk kā miljonu lietotāju. Pie kam šobrīd lielākie Latvijas interneta portāli latvianmoney.com jau ir iekļāvuši savos filtros.

Vēl mūsu uzmanību pievērsa šādi interesanti noteiktumu punkti:

3. ikmēneša aktivitātes:

Katra mēneša aktīvākais lietotājs saņems NAUDAS balvu.

Diemžēl nav norādīts šīs naudas balvas apjoms – arī 0.01 Ls ir naudas balva…

www.latvianmoney.com, ir tiesīgs pēc saviem ieskatiem jebkurā laikā mainīt noteikumus.

Līdz ar to jūsu naudas liktenis būs SIA “Latvianmoney” rokās.

Lēmumu vai šajā projektā ir vērts iesaistīties gan ir jāpieņem katram pašam.

Izsaki savu viedokli