Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pateicoties lielajai cilvēku interesei par Apple iPhone 3G, portāls BOOT.Lv balstoties uz foruma biedru TokRa un Runcio veiktajiem aprēķiniem nolēma veikt nelielu pētījumu par to kādā veidā iespējams izdevīgāk iegādāties šo tālruni un cik tas kopumā izmaksā. Vēlamies minēt to, ka aprēķini veikti balstoties uz pieejamās informācijas un tajos var būt nelielas neprecizitātes, Kā jau zināms lielākais Latvijas mobilo sakaru operators LMT piedāvā iPhone mobilo tālruni privātpersonām komplektā ar trīs dažādiem tarifu plāniem, turklāt līgums slēdzams uz diviem gadiem. Cik izmaksā tālrunis un katrā tarifu plānā iekļautie pakalpojumi varat aplūkot zemāk redzamajā tabulā:


Attēla un aprēķinu autors – Runcio

Turpinājumā vēlamies šos datus salīdzināt ar kopējo summu, no kuras jāšķiras pircējam iegādājoties Apple iPhone 3G kopā ar LMT pieslēgumu un tūlīt pat laužot līgumu:

Līgumsods, kas jāmaksā laužot līgumu pirms noteiktā termiņa ( summa par katru atlikušo mēnesi ):


Attēla un aprēķinu autore – TokRa

Kopējā summa, kas tiek iztērēta iegādājoties tālruni un tuvākajā laikā laužot līgumu ( ieskaitot līgumsodu, pirmo mēneša maksu, kā arī tālruņa cenu) :


Attēla un aprēķinu autore – TokRa

Iegādājoties Apple iPhone un divus gadus lietojot iStyle 1 tarifu plāno, lietotājs kopumā samaksā 576 latus, savukārt laužot līgumu – 391 latu. Tātad, laužot līgumu, iPhone iegāde ir ievērojami lētāka.

Nobeigumā vēlamies pieminēt to, ka šis pētījums nav mudinājums kādam atteikties no LMT pakalpojumiem, tam ir tīri informatīvs raksturs. Turklāt, laužot līguma nebūs pieejami tarifu plānos iekļautie bezmaksas pakalpojumi, kā piemēram ar iStyle 1 – 100 bezmaksas sarunu minūtes, 100 bezmaksas īsziņas, kā arī 100 megabaitu interneta pārraide.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli