Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Frīdrihs Nīče reiz esot teicis, ka bez mūzikas dzīve būtu kļūda. Vai tā ir patiesība vai tomēr nē, mēs jums droši pateikt nevarēsim, toties vismaz tā apgalvo uzraksts uz Unity ražotā 2.1 skaļruņu komplekta iepakojuma. Šodien piedāvājam jums Unity U2-8990BT skaļruņu, kuri izceļas ar iespēju atskaņot mūziku izmantojot BlueTooth savienojumu, apskatu. Komplektācija un dizains

Šie Unity 2.1 skaļruņi ir iepakoti visai krāšņā kastē, kuru rotā jau iepriekšminētais Nīčes citāts, daži attēli un specifikācija dažās valodās, tostarp arī latviešu. Atverot iepakojumu jūs atradīsiet divus 5W jaudīgus skaļruņus un vienu 8W zemfrekvenču skaļruni (sub woofer). Tāpat komplektā ir iekļauti arī kabeļi ierīces savienošanai ar datoru un strāvas padevi.

No dizaina viedokļa šie Unity skaļruņi ir vairāk orientēti uz jauniešu auditoriju. Abiem mazākajiem skaļruņiem ir ļoti interesantas formas plastmasa korpuss, turklāt to krāsojums padara tos visai pamanāmus. Zemfrekvences skaļrunis ir veidots no melnas matētas plastmasas, bet tam ir arī atsevišķi dzelteni elementi stūros. 8W jaudīgais skaļrunis ir paredzēts novietošanai horizontālā virzienā, tomēr vajadzības gadījumā ir iespējams to ērti nostādīt arī ar skaļuma regulētāju uz augšu.

Kopumā šis skandu komplekts ir ieturēts ļoti interesantā dizainā, tas ir vizuāli piemērots lietošanai kopā ar lielāko daļu datoru. Tomēr jāņem vērā, ka šīs skandas ne pārāk labi iederēsies ļoti klasiskā interjerā, jo to dizains varētu būt pārāk moderns šādiem gadījumiem.

Savienošana ar mūzikas avotu

Ir divi veidi kā savienot Unity U2-8990BT ar kādu mūzikas atskaņotāju. Komplektā iekļautais audio kabelis noderēs, lai piespraustu skandas pie datora vai kāda mūzikas atskaņotāja. Vienīgā nelaime, ka šim nolūkam paredzētais kabelis ir tikai aptuveni metru garš, tomēr vajadzības gadījumā garāka kabeļa iegādāšana nemaksās daudz.

Otrs veids ir daudz interesantāks. To pat varētu uzskatīt par šīs ierīces ievērojamāko iespēju. Šīs Unity skandas spēj atskaņot mūziku izmantojot Bluetooth datu pārraidi. Lai to paveiktu būs nepieciešams mobilais tālrunis ar Bluetooth, kurš atbalsta A2DP protokolu. Šim nolūkam derēs lielākā daļa mūsdienu mobilo tālruņu.

Savienošana ir diezgan vienkārša. Atliek tikai tālrunim ieslēgt Bluetooth, sameklēt pieejamās Bluetooth ierīces, sapārot tālruni ar skandām, iepriekš ierakstot paroli, kas būs minēta skandu uzstādīšanas instrukcijā, un lieta darīta. Tagad katru reizi, kad vēlēsieties, lai šīs skandas spēlē mūziku no jūsu mobilā tālruņa, jums nāksies to pateikt tālruņa atskaņotāja programmai.

Mēs pārliecinājāmies, ka šādi pārraidot mūziku uz skandām kvalitāte ir ļoti labā līmenī un nekādi traucējumi nav manāmi, ja nevien neaiznesīsiet tālruni pārāk tālu no Unity skandām. Mūziku būs iespējams atskaņot bez problēmām, kamēr vien abas Bluetooth ierīces savā starpā šķirs ne vairāk kā 10m.

Skaņas kvalitāte

Unity U2-8990BT skaļruņi ir diezgan jaudīgi, sevišķi ņemot vērā to izmēru, līdz ar to tie spēj nodrošināt diezgan skaļu skanējumu. Redzot zemfrekvences skaņu skandas izmēru un salīdzinot to ar abiem “pīkstuļiem” varētu domāt, ka ražotājs ir pacenties tās noregulēt tā, lai basus mēs dzirdam pat vietās, kur tiem nevajadzētu būt, tomēr realitātē ir gluži pretēji. Basi ir jūtami tikai vietās, kur tie patiešām ir vajadzīgi, un mūzikas kopējais skanējums ir pareizs. Kopumā skaņas kvalitāte ir laba, protams, pagriežot skaļruņu skaļumu tuvu to maksimālajai robežai skanējuma kvalitāte zudīs.

Verdikts

Unity U2-8990BT skandas piedāvā plašākas iespējas nekā mēs esam pieraduši sagaidīt no ikdienišķām skandām. Šai ierīcei ir ļoti interesants un moderns dizains, kas piesaistīs vienu auditoriju, bet varētu šķist mazliet par daudz citiem. Mūzikas atskaņošana caur Bluetooth varbūt arī nav bezgalīgi bieži nepieciešama iespēja, tomēr tā noteikti padara ierīci interesantu citu produktu starpā. Kopumā Unity 2.1 U28990BT skandu komplekts ir apsvēršanas vērts pirkums, sevišķi ņemot vērā to, ka tā cena ir ļoti pieejama.


Aptuvenā cena: 30 Ls
Pilna specifikācija ražotāja mājas lapā.

Izsaki savu viedokli