Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sony Ericsson Walkman mobilo tālruņu sērija, kurai piederošos modeļus var atpazīt pēc nodevīgā W burta modeļa numura priekšgalā, Latvijā ir ļoti populāra. Šodien mēs jūs iepazīstināsim ar W595, kurš debitēja tirgū pirms pāris mēnešiem.

Komplektācija

Tālrunis ir iepakots diezgan vienkāršā, bet glītā kārbiņā. Iepakojums nav sevišķi liels, kas mūsdienās sāk kļūt aizvien izplatītāka parādība, dažādu vides saudzēšanas prasību dēļ.

Bez paša tālruņa kastītē atradīsiet arī lādētāju, austiņas, handsfree mikrafonu, kabeli ierīces pieslēgšanai pie datora, izejošo audio kabeli un kaudzīti ar lietošanas instrukcijām, dokumentāciju dažādās valodās.

Komplektā ietilpst arī ierīces akumulators, kurš spēs nodrošināt W595 darbību 9 stundu garas sarunas laikā, vai arī izturēt 16 dienu ilgu darbību gaidīšanas režīmā. Bez tā visa komplektā ir iekļauta arī 2GB atmiņas karte, kas lieliski noderēs mūzikai un fotogrāfijām.

Fotokamera

Turpinot par fotogrāfijām – Sony Ericsson W595 ir 3,15 megapikseļu fotokamera. Tās lietošana ir pavisam vienkārša un intuitīva, bet par attēla kvalitāti varat pārliecināties zemāk redzamajās fotogrāfijās.

Fotogrāfiju kvalitāte ir ļoti atkarīga no apgaismojuma, tātad vairumā gadījumu ārtelpās izdosies labākas bildes. Kopumā attēla kvalitāte ir atbilstoša mobilo tālruņu standartiem un pilnībā adekvāta W595 cenai.

Dizains un lietošanas ērtums

Sony Ericsson W595 ir ļoti elegants, bet tajā pašā vienkāršs mobilais tālrunis. Pilnīgi viss šķiet rūpīgi nostrādāts, sākot jau ar atbīdāmo mehānismu, kas ir diezgan stingrs un beidzot ar metāla rāmīti, kas ieskauj W595 no visām pusēm. Arī tālruņa forma ir oriģināla, to ir ļoti ērti turēt rokās.

Sony Ericsson W595 pogas ir veidotas no gumijota materiāla, tātad pirksti rakstīšanas laikā neslīdēs, tomēr centrālās navigācijas pogas varētu būt par tuvu viena otrai, vismaz lietotājiem ar lielākiem pirkstiem noteikti. Ciparu taustiņi turpretī ir izveidoti ļoti ērti un atstatums starp tiem ir ideāls, līdz ar to īsziņu rakstīšana būs patiešām ērta.

Mobilā tālruņa interfeiss būs ļoti labi pazīstams pieredzējušiem Sony Ericsson lietotājiem, jo tas daudz neatšķiras no citiem ražotāja modeļiem. Viena no vissvarīgākajām W595 iespējām ir mūzikas atskaņošana, kā nekā šis ir Walkman sērijas tālrunis. Atskaņotāja interfeiss ir ļoti saprotams un ērti lietojams. Kas attiecas uz skaņas kvalitāti, tad tā ir ļoti augstā līmenī. Komplektā iekļautās austiņas piedāvās pietiekoši labu skaņu, bet arī skaļruņiem nav ne vainas.

Tehniskie parametri

Sony Ericsson W595 izmēri ir 100 x 47 x 14 mm un tas sver 104 gramus. Tālrunim ir 2.2 collu ekrāns, kurš nodrošina 240 x 320 pikseļu izšķirtspēju. Attēla kvalitāte ir mūsdienu standartiem atbilstoša. Iebūvētās atmiņas izmērs ir 40MB, bet komplektā ir iekļauta arī 2GB M2 atmiņas karte. Atmiņas karte ir patīkams bonuss, jo tradicionāli M2 tipa atmiņas kartes ir dārgākas par microSD.

Kas attiecas uz datu pārraidi, tad diemžēl iztrūkst wi-fi atbalsts, kas mūsdienās sāk kļūt par absolūtu nepieciešamību. Tomēr visādi citādi nevarētu sūdzēties par atbalstīto standartu klāstu – ir pieejami gan GPRS, HSCSD, EDGE un 3G. Tāpat ir iekļauta arī Bluetooth datu pārraides iespēja, kā arī savienojamība ar USB portu.

Pilnu specifikāciju varat apskatīt ražotāja mājas lapā.

Verdikts

Sony Ericsson W595 mobilais tālrunis ir ļoti elegants un pietiekoši funkcionāls. Tas noteikti nespēs ieinteresēt biznesa lietotāju auditoriju, tomēr būs kā radīts jauniešiem. Tālrunim ir laba komplektācija, izdevies dizains un savai cenai adekvāti tehniskie parametri.

Aptuvenā Sony Ericsson W595 cena: 150 Ls

Izsaki savu viedokli