Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jūs vēlaties uzstādīt audio sistēmu, kas no jūsu datora, kas atrodas otrā istabas galā, atskaņo mūziku bet neciešat vadus? Iespējams, šis apskats palīdzēs jums spert soli uz priekšu, un ierīkot Logitech Wireless Music System bezvadu mūzikas straumētāju, kas šobrīd jau atbild par mūziku BOOT.Lv redakcijas ofisā. Dizains un konstrukcija

Sistēma sastāv no 3 komponentēm: raidītāja, uztvērēja un tālvadības pults. Raidītājs vizuāli atgādina ierastu USB atmiņas moduli, kam piemontēta antena.

Raidītāju iespējams ievietot speciālā statīvā, kas būtībā ir USB pagarinātājs vai arī pa taisno USB ligzdā. Ja vēlaties lietot statīvu, tad iespraudiet tā vadu datora USB ligzdā, un tad statīvā iespraudiet raidītāju.

Raidītājs, kas ir ļoti kompakts, sūta signālu uz uztvērēju, kas izmēru ziņā atgādina cigarešu paciņu. Līdz ar to uztvērēja novietošana blakus skaļruņu sistēmai nesagādās liekas galvassāpes, jo vietu tas praktiski neaizņem.

Visas trīs sastāvdaļas veidotas no pulētas plastmasas un krāsotas divas krāsās – melnā un sudrabotā. Ierīce iederēsies gandrīz jebkurā interjerā, jo veidota pieticīgā stilā, tādējādi neatgādinot, piemēram, kosmosa kuģi no divdesmit trešā gadsimta.


Uzstādīšana

Lai ierīci uzstādītu, nav nepieciešamas padziļinātas zināšanas, jo atliek vien iespraust tā raidītāju datorā vai speciāli izveidotajā statīvā, kā arī savienot uztvērējs ar skaļruņu sistēmu un pievienot to barošanai.

Tad jums uz raidītāja un uztvērēja jānospiež „connect” poga un pārējo izdarīs pati sistēma. Ierīce ziņo par gatavību darbam, pārslēdzot indikatora lampiņu no sarkanas uz zilu.

Funkcionalitāte

Pirmais, kas varētu šķist interesanti ir tas, ka ierīce datoram pievienojama, izmantojot USB portu, tāpēc daudziem noteikti rodas likumsakarīgs jautājums – kāpēc netiek lietota datora skaņas karte? Atbilde ir pavisam vienkārša – ierīce lieto pati savu skaņas karti, tāpēc datoram, kuram skaņas kartes nav vispār, ierīces iegāde dod uzreiz divus ieguvumus.

Otra lieta vairs nav tik patīkama – ierīces tālvadības pultī nav iebūvēta displeja, tāpēc, lai pārslēgtos uz kādu konkrētu skaņdarbu, jāatrodas tuvumā datora ekrānam.

Daudzas līdzīgas bezvadu sistēmas ir aprīkotas ar mistiskiem filtriem, kuri nosaka to vai audio, kas tiek straumēts, ir iegūts legālā ceļā, pretējā gadījumā atsakoties to straumēt, savukārt Logitech Wireless Music System šāds filtrs nav, līdz ar to tā nesagādās liekas galvas sāpes.Veiktspēja

Logitech piedāvā papildus iegadāties līdz pat 10 uztvērējiem, tādējādi no viena datora iespējams apskaņot 10 skaļruņu sistēmas. Mums bija pieejams tikai viens uztvērējs, tādēļ noskaidrot to, vai tiešām lietot sešpadsmit uztvērējus ar vienu bezvadu staciju konkrētajam produktam ir paveicams uzdevums, neizdevās. Diemžēl jāatzīmē, ka vienlaicīgi mūziku iespējams pārraidīt tikai uz vienu no minētajiem 10 raidītājiem.

Lai gan mūsu redakcija ir pietiekami liela, mums neizdevās panākt situāciju, kurā raidītājs nespētu skaņu nogādāt līdz uztvērējam – pat apsedzot ierīci ar dažādiem priekšmetiem. Līdz ar to varam vien paslavēt raidītāja kvalitāti.

Šīs sistēmas piedāvātā skaņas kvalitāte ir ļoti laba, un tā nepavisam neatpaliek no risinājuma, kad signāla pārraidei tiek lietots audio vads. Tāpat netika novērota signāla aizture – skaņa ar attēlu visu laiku bija sinhroni.

Verdikts

Savu uzdevumu produkts pilda ļoti labi – skaņas kvalitāte ir augsta, un signāls tiek pārraidīts bez traucējumiem. Tāpat mūs priecēja tas, cik vienkārša izrādījās šīs sistēmas uzstādīšana. BOOT.Lv redakcija noteikti iesaka šo sistēmu izvēlēties visiem tiem, kuri apsver bezvadu mūzikas sistēmas iegādi.

Aptuvenā produkta cena: 75 Ls

Plusi:

+ Ierīce izmanto savu skaņas karti
+ Ļoti vienkārša uzstādīšana
+ Iespējams papildus uzstādīt līdz pat 10 uztvērējiem
+ Laba skaņas kvalitāte
+ Ierīce jums palīdzēs atbrīvoties no vadu mudžekļiem
+ Kompakts izmērs

Mīnusi:

– Visai augsta cena
– Ierīcei nav neviena ekrāna
– Lai gan ir iespējams uzstādīt 10 uztvērējus, vienlaicīgi darboties spēj tikai viens

Izsaki savu viedokli