Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bezvadu ierīces mūsdienās kļūst arvien populārākas. Kuram gan patīk ķēpāties ar vadiem? Ja jūs neesat datorspēļu entuziasts, tad noteikti ērtāka varētu būt gan bezvadu klaviatūra, gan bezvadu pele. Šoreiz BOOT.Lv redakcijas rokās ir nonācis Logitech Cordless Desktop MX 5500 Revolution komplekts, kas sevī apvieno gaumīgu klaviatūru un patiešām ērto Revolution datorpeli. Dizains un iepakojums

Iepakojums šoreiz nav visai ierasts Logitech produktiem, jo parasti tie ir ievietoti kartona kastē, taču ir neliela daļa aizsargplēves, kas ļauj aplūkot preci. Šoreiz MX 5500 ir ievietots parastā kartona kastē, uz kuras attēlota informācija par produktu.


Komplekts visai labi iederēsies mūsdienīgā interjerā. Redakcijas uzmanību piesaistīja mazais displejs, kas iebūvēts klaviatūrā, taču par to nedaudz vēlāk. Šaubas rada Revolution datorpeles neierastais dizains, taču jau pirmo reizi paņemot to rokā, nonācām pie secinājuma, ka tā varētu būt viena no ērtākajām datorpelēm, kādu esam lietojuši. Protams, tas ir tikai BOOT.Lv redakcijas subjektīvais viedoklis, iespējams, ka daudziem šī pele nemaz nešķitīs tik ērta.


Tehniskie parametri

MX 5500 komplekts darbojas izmantojot Bluetooth datu pārraides standartu. Komplekta iekļauto uztvērēju var izmantot arī kā Bluetooth centrmezglu citām ierīcēm, piemēram, ar tehnoloģiju Bluetooth aprīkotiem tālruņiem vai plaukstdatoriem, lai tos savienotu ar datoru. Ierīces darbības rādiuss ir līdz pat 10 metriem. BOOT.Lv redakcijā noskaidrojām, ka signāls tiek raidīts pat caur biezu mūra sienu, tiesa gan, ar nelielu aizturi.


Komplektā iekļautā MX Revolution datorpele darbojas pateicoties iebūvētaja akumulatoram ( komplektā iekļauts speciāls lādētājs ), savukārt klaviatūra darbojas pateicoties četriem AA tipa akumulatoriem.

Lietojamība

Pievienošana datoram ir intuitīva un nekādās problēmas nesagādās. Nepieciešams USB pieslēgvietā iespraust Logitech Bluetooth raidītāju un reizē ar klaviatūru nospiest savienošanas pogu. Šāda pat darbība jāizdara ar peli. Principā, uzstādīšanas laiks aizņem mazāk nekā minūti.


Logitech vienmēr ir izcēlušies ar savu produktu izcilo kvalitāti. Arī šoreiz par to šaubu nav. Klaviatūras taustiņi ir salīdzinoši klusi un pietiekami ērti, lai pat pēc smagas darbadienas rokas nebūtu nepatīkami nogurušas. Izmantojot aktīvo tastatūras ekrānu, lietotājs var izmantot tūlītēju piekļuvi svarīgai informācijai un tās pārbaudei. 7,5 x 2 cm iebūvētais šķidro kristālu ekrāns attēlo pulksteņa laiku, datumu, kalkulatoru, temperatūru, iecienītākās tīmekļvietnes,nospiesto taustiņu skaitītāju, e-pasta atjauninājumus un informāciju par multividi, piemēram, grupas un dziesmas nosaukumus.


Lielisks operētājsistēmas Windows Vista papildinājums ir komplekta Logitech Cordless Desktop MX 5500 Revolution piedāvātie ātri izmantojamie viena pieskāriena taustiņi piekļuvei svarīgākajiem Windows Vista līdzekļiem, tostarp Windows Media® Center, Windows fotoattēlu galerijai, Windows sānjoslai un sīkrīkiem, telpiskai apvēršanai un tālummaiņai. (Atsevišķiem līdzekļiem ir nepieciešams instalēt programmatūru Logitech SetPoint™.)


Ar nozarē pirmo precīzās ritināšanas ritenīti MicroGear pele MX Revolution nodrošina divus vadības režīmus. Lietotāji bez piepūles var lidot pāri gariem dokumentiem un tīmekļa lapām, brīvi ritināt un pārvietoties 10 000 rindu lielā izklājlapā tikai septiņās sekundēs. Lietotāji var iestatīt arī rullīti režīmā klikšķis pēc klikšķa, kas ļauj precīzi pārvietoties sarakstos, slaidos un fotogrāfijās.


Lai meklēšana būtu efektīvāka, pele MX Revolution ir aprīkota One-Touch™ meklēšanas iespēju, un lietotāji iegūst meklēšanas rezultātus internetā par jebkuru vārdu vai vārdkopu, kas izvēlēta tīmekļa lapā vai dokumentā.

Secinājumi

BOOT.Lv redakcijai Logitech bezvadu peles un klaviatūras komplekts MX 5500 Revolution patiešām iepatikās, jo tas ir ērts un nodrošina ātru piekļuvi nepieciešamajām funkcijām. Taču par ērtību ir jāmaksā – šī komplekta cena ir aptuveni 97 lati, kas lielai daļai datorlietotāju varētu likties pārlieku sālīti. Diemžēl, neiesakām šo produktu datorspēļu entuziastiem, jo pagaidām bezvadu peles un klaviatūras nav attīstījušās tik tālu, lai spētu nodrošināt tādu reakcijas ātrumu, kāds tas ir ierīcēm ar vadu.


Produkta aptuvenā cena M79 veikalos – 97 Ls

Plusi:

+ Ērtums
+ Gaumīgais dizains
+ Ātrās piekļuves taustiņi

Mīnusi:

– Augsta cena
– Dažreiz novērojami sīki traucējumi Bluetooth darbībā
– Komplekts nederēs datorspēļu entuziastiem

Paldies PR Stils par apskatam piegādāto tehniku

Izsaki savu viedokli