Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr daudzi lietotāji izvēlas Creative vai Logitech ražojuma skaļruņus, citi izvēlas iegādāties tādus zīmolu skaļruņus kā: Genius, Eacan, Trust u.c., jo tie ir daudz lētāki, bet to skaņas kvalitāte bieži vien neatpaliek no dārgāku izstrādājumu piedāvātās. Tādēļ šorīt jūsu uzmanībai piedāvājam Genius SW-V2.1 1255 multimediju skaļruņu apskatu. Dizains un komplektācija

Genius SW-V2.1 1255 varētu raksturot kā spīdīgu skaļruņu sistēmu, jo tumbiņu noformējumā ir lietota melna, lakota plastmasa. Šī akustiskā sistēma ir melna, ja neskaita skaļruņu konusus, kuru uzgaļi ir sudrabotas krāsas.

Skaļruņus priekšpusi aizsargā ļoti plāns režģis, un zemo frekvenču skaļrunim ir plastikāta apvalks, kas tiek stiprināts četros caurumos. Noņemot šo pagaidu aizsargu, skatam paveras ļoti vienkāršs koka laukums, kas noteikti nenāk par labu ierīces estētiskajam noformējumam. Acīm redzot, ražotāji ir paredzējuši, ka lietotāji šo paneli neņems nost…

Sabvūfera skaļrunis ir vērsts uz leju, un tā izmērs ir aptuveni 7 collas, bet satelītskaļruņiem ir trīs vienādi skaļruņi, kuru diametrs ir pusotra colla.

Zemo frekvenču skaļruņa aizmugurē izvietotās pieslēgvietas ir veidotas rūpīgi, un produkta komplektācijā ir iekļauti pietiekami daudz audio vadu.

Šīm akustikām ir melns vadības kontrolieris, kas ar vada starpniecību tiek pievienots sabvūferam. Šai pultij ir ieslēgšanas/izslēgšanas poga, kā arī skaļuma un zemo frekvenču regulēšanas pogas.

Funkcionalitāte

Ierīci ir ļoti ērti uzstādīt, jo jau aptuveni divas minūtes pēc izsaiņošanas, akustikas ir gatavas darbam, kas lielā mērā ir iespējams, pateicoties skaļruņu niecīgajam svaram.

Sākot atskaņot testa mūziku, kas sastāv no dažādiem žanriem (Dance, RnB, Rock utt.), pirmais ko pamanījām bija ļoti izteikts zemo frekvenču skanējums – basi bija ļoti skaļi un smagi.

Lai gan basi paši par sevi skanēja ļoti labi, tie nomāca pārējo skaņas spektru, atstājot novārtā vidējo un augsto frekvenču skaņas. Jāsaka gan, ka šāda problēma 2.1 standarta akustikās ir novērojama salīdzinoši bieži.

Arī aktīvi grozot basus kontrolējošo pogu, mums neizdevās panākt pietiekami sabalansētu skaņu, jo tā bija vai nu pārāk spalga (ļoti izteikti augstie toņi) vai arī pārāk dūcoša (izteiktas zemās frekvences).

Klausoties skaņdarbus ar spēcīgu vokālu, konstatējām, ka skaņai trūkst dzīvīguma, tomēr jāatzīst, ka šie skaļruņi ir salīdzinoši jaudīgi, jo pat pie augsta skaļuma līmeņa kropļojumi novēroti netika…

Secinājumi

Genius SW-V2.1 1255 izskatās salīdzinoši moderni, ir viegli uzstādāmas, un piedāvā ļoti izteiktu zemo frekvenču skanējumu. Tādējādi šīs akustikas ir piemērotas klubu mūzikas baudīšanai, taču, klausoties citus mūzikas žanrus, jums šķitīs, ka basi ir pārāk izteikti un nomāc vidējo un augsto toņu skanējumu. Tajā pašā laikā šis produkts ir pieejams par pietiekami zemu cenu.

Plusi:

+ Moderns dizains
+ Draudzīga cena
+ Ātri uzstādāmi
+ Izteikts zemo frekvenču skanējums

Mīnusi:

– Zemās frekvences nomāc vidējos un augstos skaņas toņus
– Dizainā ir daži nepārdomāti elementi, kas piešķir lētuma piegaršu
– Nav iespējams panākt sabalansētu skaņu

Aptuvenā cena: 23 Ls

Izsaki savu viedokli