Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv jau agrāk ir piedāvājis vairāku Acer LCD monitoru apskatus, un arī šorīt mēs jums piedāvāsim iespēju tuvāk iepazīties ar Acer V233HB 23 collu LCD monitoru ar Full HD izšķirtspēju, kas M79 datorsalonā šobrīd ir nopērkams par īpaši pievilcīgu akcijas cenu – vien 99 Ls. Acer V233HB 23 collu LCD monitora dizains ir ļoti līdzīgs lielākajai daļai šī ražotāja budžeta monitoru, jo tam ir tumšs ekrāna rāmis, kuru ražotājs nav centies īpaši izskaistināt, tādējādi nepaaugstinot ierīces cenu. Tā vietā Acer ir parūpējušies par to, lai produkta dizains būtu pēc iespējas neuzkrītošāks un praktiskāks, nenovēršot lietotāja uzmanību no svarīgākās monitora daļas – ekrāna.

Monitora aizmugurē, protams, ir novietotas video pieslēgvieta, kas šim produktam ir VGA (D-Sub), kā arī elektrotīkla vada pieslēgvieta.

Šīs ierīces ekrāna izmērs ir 23 collas, un ekrāna malu proporcija ir šobrīd aktuālais 16:9 formāts, nevis 16:10 kā lielākajai daļai platformāta monitoru, tādēļ Acer V233HB ir īpaši piemērots video failu atskaņošanai.

Apskatītajam monitoram ir TN+ tipa TFT ekrāna matrica, un ekrāna dinamiskais kontrasts ir 40 000:1, gaišums 300 cd/m2, skata leņķis ir 176°/176° (5:1), bet pikseļu reakcijas laiks – 5 milisekundes. Kā jau minējām iepriekš, ekrāna izšķirtspēja ir 1920 x 1080 pikseļi (Full HD izšķirtspēja), kas nozīmē, ka uz šī monitora varēs pilnvērtīgi atskaņot Full HD (1080p) videomateriālus, izbaudot augstas izšķirtspējas standarta priekšrocības. Ņemot vērā to, ka šis ir budžeta klases produkts, Acer V233HB tehniskie rādītāji ir pat ļoti labi.

Līdzīgi kā citiem mūsu apskatītajiem Acer budžeta klases Full HD izšķirtspējas monitoriem, arī V233HB ir ļoti laba attēla kvalitāte par ko mēs pārliecinājāmies, veicot testus ar dažādu žanru 1080p izšķirtspējas filmām, kā arī vairākām modernām datorspēlēm.

Papildus jau minētajiem testiem, mēs izmantojām arī Nokia Monitor Test un Passmark MonitorTest ekrāna testēšanas programmas ar kurām mēs pārbaudām katru monitoru, kas nonāk BOOT.Lv testu laboratorijā. Jāsaka, ka arī šie testi Acer V233HB monitoram nesagādāja ne mazākās problēmas, jo monitora attēlotās krāsas bija pietiekami precīzas un arī reālais pikseļu reakcijas laiks bija labs.

Secinājumi

Ja jūs vēlaties iegādāties kvalitatīvu liela izmēra LCD monitoru ar Full HD izšķirtspējas ekrānu, bet nevēlaties šīs ierīces iegādei ziedot lielu naudas summu, tad Acer V233HB LCD monitors, kas šobrīd M79 datorsalonos ir nopērkams par 99 Ls, ir ļoti laba izvēle. Šis monitors būs lieliski piemērots datorspēļu un augstas izšķirtspējas filmu baudīšanai.

Akcijas cena M79 veikalos: 99 Ls

Plusi:

+ Ļoti zema cena
+ Teicami tehniskie rādītāji (izšķirtspēja, kontrasts utt.)
+ Neuzkrītošs dizains
+ Laba reālā attēla kvalitāte

Mīnusi:

– Ne visiem patiks askētiskais dizains
– 16:10 platekrāna formāts ir vairāk piemērots darbam nekā 16:9

Izsaki savu viedokli