Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pienācis laiks kārtējam BOOT.Lv apskatam un šoreiz jūsu uzmanībai piedāvājam Acer Emachine 520 klēpjdatoru, kurš ir pieejams M79 datorsalonos par īpaši pievilcīgu cenu. Lai arī šis dators nepavilks prasīgas datorspēles vai citu programmatūru, tas ideāli noderēs darbam ar ikdienas un biroja aplikācijām. Ierīce ir aprīkota ar Intel Celeron M575 centrālo procesoru, kura takts frekvence ir 2 gigaherci. DDR2 operatīvās atmiņas apjoms sastāda divus gigabaitus, savukārt savas datnes lietotājs var saglabāt uz 160 gigabaitu ietilpīga cietā diska. Lai arī dators ir aprīkots ar Linux operētājsistēmu, M79 datorsalonos jūs varat iegādāties arī kādu no Microsoft ražojumiem – Windows XP vai Vista, tāpat arī M79 datortehniķi var veikt iegādātās operētājsistēmas instalāciju.

Par grafiku parūpēsies integrētā Intel GMA X1300 grafiskā karte, kuras atmiņa ir līdz pat 358 megabaitiem. Šis klēpjdators ir aprīkots ar glancētu 15.4 collu displeju, kura izšķirtspēja ir 1280×800 pikseļi. Lai arī uz šāda tipa displeji vieglāk nosmērējas, tomēr attēls ir nedaudz dzīvāks un kontrastaināks. Lietotājam ir pieejamas 3 USB 2.0 pieslēgvietas. Īpaši vēlamies uzteikt ērto skārienjūtīgo paliktni, kurš arī ir aprīkots ar četru virzienu ritināšanas taustiņu. Datora priekšā ir novietotas mikrofona un austiņu pieslēgvietas.

Komplektācijā ir iekļauts sešu šūnu akumulators, kas atkarībā no noslogojuma spēs nodrošināt datora darbību ar vienu uzlādes reizi aptuveni 2.5 stundas. Dators ir aprīkots, gan ar standarta, gan ar bezvadu tīkla karti, un kā jau ierasts – arī ar tīmekļkameru.

Mūsuprāt Acer Emachine 520 būs lielisks budžeta klases risinājums kā biroja vajadzībām, tā arī mācībām. Protams, ir pieejami arī lētāki tā saucamie netbook tipa datori, taču bieži vien cilvēkus neapmierina pārāk mazais displejs. Iegādājoties šo datoru par nieka 269 kādā no M79 datorsaloniem tikai par 8 latiem varat iegūt arī elegantu Trust datorsomu.

Izsaki savu viedokli