Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pienācis klāt kārtējam BOOT.Lv un šoreiz pateicoties M79 datorsaloniem mūsu redakcijas rokās ir nonācis Acer Aspire AS5737Z klēpjdators, kurš galvenokārt ir paredzēts izklaidei, taču tāpat arī būs labs risinājums darbam vai mācībām, turklāt par ļoti patīkamu cenu – 369 latiem.

Pirmkārt jau jūsu uzmanību vēlamies pievērst salīdzinoši neierastajam klēpjdatora displeja izmēram – 15.6 collas. Šis displejs ir tikai par 0.2 collām lielāks nekā ierastais standarts, taču var lepoties ar malu garumu attiecību 16:9, kas savienojumā ar 1377 x 768 pikseļu izšķirtspēju lieliski noderēs filmu skatīšanai. Intel Core Duo T3400 centrālajam procesoram kopā ar Nvidia GeForce 9400M G grafisko karti būs arī pa spēkam atskaņot augstas izšķirtspējas video. Pateicoties 3 gigabaitu DDR3 operatīvajai atmiņai

Kā jau izklaidei paredzēts dators, Acer Aspire AS5737Z ir aprīkots ar pieklājīgas ietilpības cieto disku – 320 gigabaiti. Datora kreisajā sānā ir novietotas 3 USB pieslēgvietas, tiesa tās atrodas ļoti tuvu viena otrai, kas dažos gadījumos varētu būt diezgan apgrūtinoši. Savukārt, kā plusu varam minēt sānā novietotās mikrofona un austiņu/tumbu pieslēgvietas. Datora ventilācijas atveres atrodas tā apakšā un aizmugurē, līdz ar to netiks radīta diskomforta sajūta, pūšot silto gaisu uz rokām.

Šis klēpjdators atbalsta Bluetooth bezvadu datu pārraides standartu, un, protams, ka ir aprīkots ar bezvadu tīkla karti. Dators jau ir pilnībā sagatavots darbam – aprīkots ar Windows Vista Home Basic operētājsistēmu un visiem tā darbībai nepieciešamajaim dziņiem ( draiveriem ). Komplektācijā iekļautais 6 šūnu akumulators klēpjdatora darbība ar vienu uzlādes reizi spēj nodrošināt aptuveni divas stundas. Ja nevēlaties filmas skatīties uz klēpjdatora displeja, tad pateicoties aizmugurē novietotajai HDMI pieslēgvietai, varat filmas skatīties uz lielā ekrāna.

Acer Aspire AS5737Z ir lielisks klēpjdators, kurš vienlīdz labi noderēs, gan kā izklaides centrs mājās, gan arī līdzi nēsāšanai, piemēram, uz mācībām vai darbu. Lai arī tas ir nedaudz lielāks, kā visiem ierastie 15.4 collu klēpjdatori, tā pārnēsāšana lielas grūtības nerādīs. Ierīces dizains ir samērā klasisks, tiesa kā mīnusu varam minētām lakoto vāku uz kura būs viegli pamanāmi pirkstu nospiedumu. Taču visus šos maznozīmīgos mīnusus atsver klēpjdatora cena – tikai par 369 latiem un tikai M79 datorsalonos jūs varat iegūt mūsdienīgu, salīdzinoši jaudīgu klēpjdatoru ar DDR3 tipa operatīvo atmiņu un 320 gigabaitu cieto disku.

Izsaki savu viedokli