Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sakarā ar Džeimsa Bonda jaunākās filmas “Mierinājuma kvants” pirmizrādi Latvijā, kas notiks šodien pulkst. 11:00 Forum Cinemas Parex Plaza kinoteātrī, portāls BOOT.Lv sadarbībā ar Sony Ericsson saviem apmeklētājiem piedāvā Džeimsa Bonda konkursu! Visiem portāla BOOT.Lv apmeklētājiem būs iespēja savā īpašumā iegūt Sony Ericsson C902 mobilā tālruņa īpašo James Bond izlaidumu. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem no piektdienas (7. novembra) 07:07 līdz piektdienas (14. nobembra) 20:00 būs jāatbild uz 5 jautājumiem par Sony Ericsson. Lai piedalītos konkursā, spied šeit!

*Uzvarētājs tiks izraudzīts pēc nejaušības principa.

* Katrs dalībnieks drīkst piedalīties tikai vienu reizi, tādēļ reģistrācijas formā ir jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, kā arī telefons. Ierodoties pēc laimesta, uzvarētājam būs jāuzrāda personu apliecinoši dokumenti.

* Ar uzvarētāju BOOT.Lv redakcija sazināsies telefoniski, un pēc apbalvošanas uzvarētāja vārds būs redzams arī mūsu portālā.

* Atbildes, kas tiks saņemtas pēc konkursa beigām, neskaitīsies. Konkursā aizliegts piedalīties BOOT.Lv darbiniekiem vai viņu radiniekiem.

Izsaki savu viedokli