Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Zibatmiņa ir viens no ērtākajiem veidiem, kā parūpēties par to, lai biežāk nepieciešamie dati būtu vienmēr līdzi, kā arī ar tās palīdzību ir viegli, ērti un ātri pārkopēt datus no vienas ierīces uz otru.

Cik tad liela nozīme ir zibatmiņas ātrumam? To mēs šodien mēģināsim noskaidrot – testa galvenie varoņi Patriot Rage ( 8GB ), Patriot Bolt ( 4GB ) un parasta noname USB zibatmiņa ar 2 gigabaitu atmiņu.

Sintētisko testu rezultāti:

Patriot Rage

Patriot Bolt

Noname

Kā redzams, pēc Crystal Disk Mark un HD Tune rezultātiem, Patriot atmiņas visai nopietni ir izvirzījušās vadībā, lai tests neaprobežotos tikai ar sintētiskiem rezultātiem, mēģinājām katrā atmiņā iekopēt un izkopēt no tās 1.47 gigabaitus lielu datni. Rezultāti redzami zemāk:

Zibatmiņa Rakstīšanas ilgums minūtēs ( 1.47GB ) Lasīšanas ilgums minūtēs ( 1.47GB )
Patriot Rage 01:23.8 00:42.9
Patriot Bolt 02:20.2 00:45.5
Noname 06:46.2 01:14.8

Verdikts: No šodien apskatītajām atmiņām nenoliedzamos līderos ir izvirzījusies Patriot Rage atmiņa, kurai ražotājs sola datu rakstīšanas ātrumu līdz pat 25 megabaitiem sekundē, kas nav tālu no Crystal Disk Mark uzrādītās atzīmes – 24.30 megabaiti, savukārt kopējot 1.47 gigabaitus ietilpīgo datni, vidējais rakstīšanas ātrums sastādīja 17 megabaitus sekundē.

Otrajā vietā ir izvirzījusies Patriot Bolt USB zibatmiņa, kura datus rakstīja 2 minūtes un 20 sekundes, savukārt lasīja 45 sekundes. Šai atmiņai ražotājs lasīšanas un rakstīšanas ātrumus sola attiecīgi 30 un 12 megabaitus sekundē, reālajos testos šie ātrumi bija 33 un 11 megabaiti sekundē.

Pēdējo vietu ieņem tā sauktā noname USB zibatmiņa, kuras ražotāja solījumus nezinām, taču vidējais ātrums lasot un rakstot jau minēto 1.47 gigabaitu datni bija attiecīgi 20 un 3 megabaiti sekundē.

Šodien apskatītās Patriot zibatmiņas pieejamas M79 datorsalonā.

Saistītās tēmas: patriotzibatmiņas

Izsaki savu viedokli