Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lidaparātu ražotājs Boeing ir izstrādājis pats savu Android viedtālruni, kas saņēmis nosaukumu Boeing Black. Ražotājs šajā gadījumā netaisās cīnīties ar citiem ražotājiem, apgādājot ierīci ar pirmās klases procesoru vai iespaidīgas izšķirtspējas displeju. Boeing ir atradis citu veidu kā padarīt ierīci iekārojamu.

Kaut arī ierīces operētājsistēmas funkcijas veic Android, Boeing apgalvo, ka viedtālrunis ir izstrādāts sākot ar pašiem pamatiem. Rezultātā ierīce var lepoties ar divām īpašībām – ļoti augstu drošības līmeni un modulāro dizainu.

Ierīce ir ne tikai apgādāta ar vairākām drošības opcijām, kas nodrošina datu šifrēšanu un aizsardzību pret tālruņa uzlaušanu vai datu piesavināšanos, bet arī ar sistēmu, kas gadījumā, ja kāds centīsies salauzt ierīces korpusu, dzēsis visus saglabātos datus.

Taču, kā jau minēts sākumā, ierīce uzskatāma par modulāro viedtālruni, kas nozīmē, ka tā ir veidotu no vairākiem maināmiem moduļiem. Rezultātā lietotājs var noņemt vāciņu un apgādāt ierīci ar dažāda tipa moduļiem, piemēram, papildus bateriju, satelīta signālu uztvērēju vai citiem advancētiem sensoriem.

Attiecība uz ierīces specifikāciju, jāteic, ka tā daudz neatšķiras no citiem tālruņiem. Boeing Black apgādāts ar 4,3 collu qHD izšķirtspējas displeju, 1,2 GHz divu kodolu procesoru, microSD atmiņas karšu lasītāju, divu SIM karšu atbalstu, Bluetooth v2.1 + EDR un 1590 mAh akumulatoru. Netiek precizēta nedz ierīces cena un brīdis, kad tā nonāks tirgū, nedz tālruņa Android versija.

BoeingBlack

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli