Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bija nepieciešami mazāk kā pieci gadi, lai BMW Welt (no vācu val. – BMW Pasaule) izstāžu kompleksu Minhenē apmeklētu 10 miljoni interesentu. BMW Welt tika atvērts 2007. gada oktobrī.

Patriks Cankers (Patrick Zanker) ir šis 10 miljonais apmeklētājs un viņu apsveica BMW Welt vadītājs Tomass Muderlaks (Thomas Muderlak). Laimīgais apmeklētājs saņēma lietošanā BMW Z4. Tas gan pēc 10 nedēļām būs jāatgriež BMW garāžā.

BMW Welt vadītājs izteica lielu prieku, ka tik īsā laikā iespējams sasniegt lieliskus apmeklējuma rezultātus un solīja, ka arī turpmāk BMW Welt priecēs apmeklētājus ar fascinējošiem apskates objektiem un neredzētiem izstāžu risinājumiem. Papildus tiks attīstītas īpašas izklaides bērniem un senioriem.

Pagājušajā gadā BMW Welt sasniedza apmeklējuma rekordu – 2.3 miljonus cilvēku no visas pasaules. Statistika liecina, ka pārsvarā kompleksu iecienījuši paši vācieši (59% apmeklētāju), pēc tam nāk ASV un Apvienotās Karalistes iedzīvotāji.

Populārākā un arī dārgāka izklaide ir saņemt savu jauno BMW markas automašīnu tieši BMW Welt izstāžu kompleksā. Vācu auto ražotājs šajos piecos gados nodrošinājis 76 000 BMW markas automašīnu saņemšanu BMW Welt kompleksā.

Saistītās tēmas: bmw

Izsaki savu viedokli