Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BMW strādā pie jaunas 3. sērijas spēkrata modifikācijas. Tā varēs lepoties ar iespaidīgu degvielas ekonomiju, turklāt nodrošinot iespēju uzlādēt baterijas no mājas elektrotīkla. 

Neoficiāla informācija vēsta, ka dotajā brīdī 3. sērijas plug-in tipa hibrīdauto tiek testēts zemas temperatūras apstākļos, bet tā debiju plānots sagaidīt jau vasarā, vēsta vietne Autocar.

Trešās sērijas hibrīdauto saņems 95 zirgspēku elektromotoru, kas, apvienojumā ar litija jonu baterijām, ļaus spēkratam nobraukt 40 km ar vienu uzlādes reizi (ja pārvietošanās ātrums nepārsniegs 120 km/h). Tiesa, ar tādu pārvietošanās attālumu pietiks vien retajam, tādēļ talkā nāks četrcilindru turbomotors.

Ja spēkrats darbosies kombinētajā režīmā (elektromotors + iekšdedzes dzinējs), būs iespējams sasniegt iespaidīgi zemu degvielas patēriņu – vien 3,5 litri degvielas uz katriem 100 km.

Auto saņems maināmus braukšanas režīmus, taču, lai nodrošinātu augstāku ekonomiju, katru reizi tiks iestatīts ekonomiskākais no braukšanas režīmiem (EcoPro). BMW šo sistēmu dēvē par inteliģento hibrīda funkcionalitāti.

BMW 3 Series eDrive Plug-In Hybrid spied_058

Saistītās tēmas: bmwhibrīds

Izsaki savu viedokli