Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BMW ir veicis milzīgu soli savas “i” elektro automašīnu līnijas attīstībā. Londonā atvērts pirmais BMW “i” veikals pasaulē. Tajā tiks piedāvāti jaunie i3 un i8 modeļi.

Preses konferencē BMW paziņoja, ka šādi “i” veikali būs tikai daļa no elektro automašīnu tirdzniecības plāna. Pie pircējiem dosies pārvietojams “i” modeļu veikals, kā arī elektro automašīnas būs iespējams iegādāties internetā.

Tāpat BMW šobrīd izstrādā speciālu viedtālruņu aplikāciju, kas palīdzēs elektrisko BMW īpašniekiem. Pagaidām informācija par šo aplikāciju ir skopa, zināms vien tas, ka ar tās palīdzību būs iespējams izsaukt palīdzību, kā arī atrast tuvāko uzlādes staciju.

BMW ir vēl interesantāki plāni – tiek solīts, ka katram “i” modeļa īpašniekam mājās tiks uzstādīta speciāla lādēšanas stacija. Šī stacija būšot aprīkota arī ar saules paneļiem, tādā veidā parādot BMW zaļo domāšanu.

Pagaidām šī elektro auto programma tiks attīstīta lielajās Eiropas valstīs. Nākamie pilnu “i” servisu varētu saņemt amerikāņi un ķīnieši.

Saistītās tēmas: bmw i

Izsaki savu viedokli