Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tūninga ateljē Hartge nesen prezentējuši savu jaunāko lolojumu – jaudas paketi, kas paredzēta BMW 135i kupejai. Ar divām turbīnām aprīkotais trīslitrīgais sešu cilindru dzinējs iegūst papildus 44 zirgspēkus.

Maksimālais spēkrata griezes moments ir 480 ņūtonmetri pie 2950 apgriezieniem. Hartge piedāvātā 135i kupeja līdz 100 kilometriem stundā spēj ieskrieties 4.8 sekundēs – tas ir pussekundi ātrāk nekā oriģinālais sērijveida auto. Maksimālais braukšanas ātrums ir 280 kilometri stundā.

Par spīti ievērojamajam jaudas palielinājumam degvielas patēriņš saglabājies tāds pats kā standarta BMW 135i – 9.2 litri uz 100 kilometriem. Tāpat arī Hartge piedāvātajā tūninga paketē ir iekļauti vizuālie un aerodinamikas uzlabojumi, kā piemēram, aizmugurējais difūzers un spoileris. Automašīna ir aprīkota ar 20 collu diskiem, kuri ietērpti Pirelli P-Zero Nero riepās.

Automašīnas interjerā izmantoti oglekļa šķiedras elementi, tāpat arī ar oglekļa šķiedru ir apdarināti ārēji spoguļi. Vācijā BMW 135i kupeja ar jau uzstādītu Gratge tūninga paketi maksās gandrīz 49 tūkstošus eiro.

Izsaki savu viedokli