Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

18.aprīlī Rīgā, Skanstes ielā 33 Auto Blitz autosalona telpās tika atvērts pirmais Latvijā e-mobilitātes centrs. Šajā centrā būs iespējams iepazīties ar Latvijas elektrodivriteņu ražotāja un izplatītāja BlueShockBike piedāvāto zīmola „Agogs” un pašu ražoto elektrodivriteņu piedāvājumu, saņemt profesionālu konsultāciju, kā arī veikt izmēģinājuma braucienus.

65590_550134685017270_792939997_n

Pasākuma norises laikā savus pirmos īres elektrodivriteņus saņems CSDD vadītājs A.Lukstiņš ar kolēģiem, tādā veidā paužot savu labo gribu un rādot piemēru citām valsts un pašvaldību iestādēm, kas varētu izmantot elektrodivriteņus savā ikdienā transporta izmaksu mazināšanas nolūkos, kā arī sekmētu velokultūras attīstību Latvijā. Ar elektrodivriteniiepējamsveikt vairāk kā 60 kilometru bez fiziskas piepūles ar vienu baterijas uzlādi, iztērējot tikai 0,07 Ls par elektroenerģiju, lai nobrauktu 100 km.

d455c320fd160be38099643dd37b489c

BlueShockBike vadītājs Neils Kalniņš: „Viena uzlāde izmaksā 10 reizes mazāk, nekā sabiedriskā transporta biļete. Laika plānošanas brīvība, veselīgs dzīvesveids ir tikai dažas no lieliskajām priekšrocībām, ko var baudīt ikviens šī mūsdienīgā transporta līdzekļa lietotājs. Elektrodivritenis ir ērts un praktisks transporta līdzeklis gan biznesa cilvēkam, gan vedot bērnus uz skolu, gan gados vecākiem tūristiem apceļojot Latviju, un tas patērē Latvijā ražotu elektroenerģiju neradot izmešus lietošanas laikā.”

Auto Blitz vadītājs Ģirts Zemītis: „Priecājos par šo BlueShockBike iniciatīvu, jo esmu dziļi pārliecināts par elektro transporta perspektīvām Latvijā. Turklāt elektrodivritenis lieliski papildina automobili – tas zināmā veidā nodrošina vēl neiedzīvināto Park&Ride koncepciju. Iedomājieties, jūs atstājat savu automašīnu Rīgas pievārtē, izņemat no bagāžnieka savu e-velo un turpināt ar to pārvietoties pilsētas centrā. Pēc darba jūs eleganti apbraucat sastrēgumus, kas parasti rodas izbraucot no centra, un turpināt ceļu mājup jau ar auto. Vēl viens nozīmīgs ieguvums – jums atkrīt rūpesti un izmaksas par auto stāvvietu, jo e-velo vienkārši varat novietot birojā.”

blueshockbike bilde

BlueShockBike palīdz progresīvi domājošiem cilvēkiem un uzņēmumiem mainīt savus pārvietošanās paradumus kā pilsētā, tā arī laukos. BSB ir Latvijā un Baltijā pirmā pilna servisa kompānija, kas saviem klientiem piedāvā elektrodivriteņu nomu, iegādi, tehnisko servisu un specializēto projektu realizāciju. Šobrīd mēs darbojamies Liepājā, Ventspilī un Rīgā. Šobrīd BSB elektrodivriteņi ir unikāli pateicoties inovācijām, kas ļauj izmantot GPS, attālinātas vadības sistēmas un drošības risinājumus. BSB ir Kurzemes biznesa inkubatorā izveidots zīmols un lepojas, ka ir daļa no Zaļo Tehnoloģiju Klastera.

SIA BlueShockBike – Mūkusalas iela 42, LV-1004, Rīga, Latvija / tālr. +371 29 10 50 76
www.blueshockbike.lv
info@blueshockbike.lv

SIA Auto Blitz – Opel autorizētais pārstāvis Latvijā / Skanstes iela 33, LV-1013, Rīga, Latvija / tālr. +371 66 00 11 77
www.autoblitz.lv
info@autoblitz.lv

Saistītās tēmas: elektroenerģijavelosipēdi

Izsaki savu viedokli