Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms neilga laika Google prezentāja Nexus 7 planšetdatoru, kā rezultātā, aktīvāk tiek apspriests iespējamais 7 collu planšetdators Apple izpildījumā.

Kā Bloomberg, tā arī Wall Street Journal ziņo, ka oktobrī gaidāma iPad versija, kura būs mazāka par šobrīd pieejamo, aprīkota ar 7 līdz 8 collu displeju, šādu informāciju sniedzis kāds Apple darbinieks, kurš vēlējies palikt anonīms. Kompaktākā iPad versija netikšot aprīkota ar Retina struktūras, bet gan zemākas izšķirtspējas displeju, kas ļaus ierīce pārdot par lētāku cenu.

Citi avoti ziņo, ka iPad mini būs pieejams par aptuveni 250-300 ASV dolāriem un būs aprīkots ar 7.85 collu displeju.

Kā jau iepriekš esam ziņojuši, tad jāņem vērā, ka līdz oficiālam Apple paziņojumam, uz šādām ziņām vajadzētu raudzīties ar skepsi, jo kā zināms, tad mūžībā aizgājušas Apple līdzdibinātājs Stīvs Džobss bija kategoriski pret planšetdatoru ar mazāku displeju, nekā oriģinālajam iPad. No otras puses aktīvi tiek baumots par iPhone viedtālruni ar lielāku displeju nekā ierastās 3.5 collas, turklāt Džobss ir piedalījies šādas ierīces izstrādē. Iespējams, ka pēc līdera nāves, Apple nolēmuši atteikties no viņa standartiem.

Izsaki savu viedokli