Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Blizzard Entertainment beidzot ir apstiprinājuši pēc skaita jau ceturtā Blizzcon norises laiku – šoreiz visi Blizzard, World of Warcraft, Starcraft un Diablo fani varēs satikties laika posmā no 21. – 22. augustam, Kalifornijā. Šogad pasākums tiks ievērojami izvērsts – ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, ceturtajā sanāksmē tiks izmantotas jau četras lielās halles iepriekšējo trīs vietā, par ko jāpateicas milzīgajam apmeklētāju skaitam pagājušogad (aptuveni 15 tūkstošus apmeklētāju).

2009. gada Blizzcon pasākumā būs iespēja pašiem iemēģināt roku gaidāmo StarCraft II un Diablo III spēļu izstrādes versijās, kā arī, iespējams, tikt pie kaut kādas informācijas kripatiņām par Blizzard vēl oficiāli neapstiprināto MMO projektu.

Kā jau katru gadu, arī šogad faniem būs iespēja iesaistīties diskusijās ar Blizzard pārstāvjiem, piedalīties dažādos turnīros un konkursos, kā arī piedalīties izsolēs un iegādāties dažādus, ar Blizzard spēlēm saistītus suvenīrus.

Ir arī visai iespējams, ka mēs, līdz ar šī gada sanāksmi, sagaidīsim arī trešo World of Warcraft pielikumu, kas nebūtu nekāds pārsteigums, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad tikpat negaidīti un kā sniegs uz galvas uzkrita Wrath of the Lich King un Burning Crusade papildinājumi.

Izsaki savu viedokli