Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BlackBerry pārdoto viedtālruņu skaits un ieņēmumi pasaulē pēdējo trīs mēnešu periodā salīdzinājumā ar iepriekšējā gada šo pašu periodu, auguši par 40%, sasniedzot rekordlielu pārdoto telefonu skaitu – 14,2 miljonus, liecina Research In Motion (RIM) publiskotie dati. Savukārt, BlackBerry lietotāju skaits pasaulē sasniedzis jau 55 miljonus, pēdējo trīs mēnešu laikā šo viedtālruņu lietotāju pulku papildinot ar 5,1 miljoniem cilvēku.

Kaut arī Latvijā šie viedtālruņi pieejami salīdzinoši nesen, klienti jau novērtējuši to priekšrocības, kuras galvenokārt ir saistītas ar unikāli ērtu un drošu e-pasta lietošanu tālrunī, jo informācija pārsūtīšanas procesā tiek kodēta; izcilu kalendāra, kontaktu un uzdevumu sinhronizāciju, plānotāju rīkiem, ātru piekļuvi internetam un citām funkcijām. Tālruņa ērtā klaviatūra tā lietotājam nodrošina ērtu datora aizstāšanu, atrodoties ārpus biroja.

Mobilo sakaru operators Bite Latvija ir vienīgais operators Latvijā, kas piedāvā šos visā pasaulē atzītos viedtālruņus. Patlaban Bite klientiem piedāvā 5 dažādus BlackBerry telefonu modeļus. „Arī mūsu klienti arvien biežāk, izvēloties tālruni, priekšroku dod viedtālruņiem. Tā, piemēram, salīdzinot BlackBerry pārdošanas datus par pēdējiem trim mēnešiem, attiecībā pret iepriekšējā gada šo pašu periodu, secinām, ka pieaugums ir pat vairāk nekā 55%”, norāda Kristīne Britāne, Bite Latvija mārketinga vadītāja.

Īpašu interesi klientu vidū izraisa tieši jaunākais no Latvijā pieejamajiem modeļiem – BlackBerry Torch ar skārienjutīgu ekrānu un izbīdāmu QWERTY klaviatūru, kas Latvijas tirgū ienāca novembrī. Pateicoties lielajam ekrānam un jaunajai operētājsistēmai viedtālrunis uzrunā ne tikai biznesa auditoriju, bet arī lietotājus, kas ikdienā plaši izmanto multimedijus un sociālos tīklus. Tālrunim ir uzlabots interneta pārlūks, ērtāks mediju izmantošanas interfeiss, viegli var pārvaldīt vairākus sociālo tīklu kontus un meklēt informāciju.

Saistītās tēmas: blackberrymobilie tālruņi

Izsaki savu viedokli