Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

BlackBerry ienākumi ievērojami sāka samazināties līdz ar Android un iOS uzvaras gājienu. Ja ar BlackBerry operētājsistēmas ierīcēm pagalam neveicās, uzņēmums cerēja uzlabot savu situāciju ar pirmo Android viedtālruni, kas nodēvēts par Priv.

Kā jau tika paredzēts, arī ķeršanās pie pēdējā salmiņa – Android viedtālruņa izveides nav devusi gaidītos rezultātus. Ceturtajā fiskālajā ceturksnī BlackBerry piegādājuši vien 600 tūkstošus Priv viedtālruņu, kas nozīmē to, ka tirdzniecības apjomi ir vēl mazāki.

blackberry-priv-490x327

BlackBerry Priv ir aprīkots ar 5.4 collu 1440 x 2560 pikseļu izšķirtspējas displeju. Android operētājsistēmu darbina Snapdragon 808 mikroshēmojums un 3 gigabaitu operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms būs 32 gigabaiti un tā ir paplašināma ar microSD atmiņas kartēm.

Par attēlu uzņemšanu atbild aizmugurē novietotā 18 megapikseļu kamera, kurai ir attēla optiskās stabilizācijas funkcija, savukārt selfiju cienītājiem paredzēta priekšpusē novietotā 2 megapikseļu kamera. Viedtālruni ar enerģiju nodrošina 3410 miliampērstundu akumulators.

Mazs gaismas stars tuneļa galā ir uzņēmuma fokuss uz programmatūras divīziju, tās ienākumi pārsnieguši pat paredzētos – 500 miljonu vietā nopelnīti 527 miljoni ASV dolāru.

Izsaki savu viedokli